°


KPP Grodzisk

Okradał pacjentów szpitala

Grodziscy mundurowi zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który okradał pacjentów Szpitala Zachodniego.

Jak może zakończyć się pozostawienie swoich rzeczy bez opieki przekonał się mężczyzna, który stracił saszetkę z pieniędzmi i dokumentami w szpitalu. Grodziscy kryminalni szybko ustalili, kto może za tym stać. Sprawca „wpadł” podczas kolejnej wizyty w placówce. Damian S. usłyszał już zarzuty.

– Po zgłoszeniu kradzieży saszetki w poczekalni szpitala,   grodziscy kryminalni szybko podjęli działania w kierunku ustalenia sprawcy tego przestępstwa. W wytypowaniu 29–latka pomógł zabezpieczony w placówce monitoring . Gdy policjanci prowadzili kolejne czynności w tej sprawie na terenie szpitala, rozpoznali pacjenta podejrzanego o kradzież. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

U mężczyzny policjanci zabezpieczyli część pieniędzy, które mogły pochodzić ze skradzionej saszetki. Damian S. usłyszał zarzut kradzieży. To przestępstwo zagrożone jest karą pięciu lat pozbawienia wolności. – Funkcjonariusze sprawdzają jeszcze czy zatrzymany nie ma na swoim koncie podobnych czynów w innych miejscach – zaznacza asp. sztab. Zych.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 12

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

I po co wszelkiej maści procesy, jak wystarczyłoby mu po prostu zaaplikować serię bolesnych lewatyw i cewników

Gość

W spółdzielni mieszkaniowej okradane są tysiące, a utrzymywane przez podatników organy nie reagują ? Dlaczego włodarze nie reagują, skoro dokładają najuboższym do opłat. Sukcesem jest złapanie nieustosunkowanego złodzieja - a co z ustosunkowanymi ? Wiele o tym można przeczytać na str. Temidacontrasm.info

Gość

Właśnie o to chodzi, gość jest wielkim bohaterem jak okrada słabszych i chorych. Niech wyskoczy do jakiegoś młodego sprawnego mężczyzny, to zobaczy co go spotka.

Gośka

Takiego ch... który okrada chorych ludzi , ludzi którzy potrzebują pomocy ..to tylko odstrzelić

Gość

Randapem go potraktiwac.

Gość

w tym kraju wszyscy kradną , kradli lub kraść będą -niewinny niech pierwszy rzuci kamieniem

Dr. Huckenbush

Tępić tą zarazę bez litości

Gość

Chwast.

Ewa

Niska szkodliwość i nic nie posiedzi!

olo

do obozu pracy , chleb i czarna kawa a nie jak teraz bandyci są traktowani jak królowie i mają lepiej w więzieniu niż ludzie w szpitalu bo lewactwo prawa człowieka chroni .Szkoda tylko że nie tego co trzeba .

Gość

Nie widzę możliwości by otrzymał niższą karę niż maksymalną.

Gość

Nie do wiezienia tylko tyle co ukradł to go do ciezkiej pracy najlepjej do kopalni wegla