30° Czwartek
21 Czerwca

Pią

Sob

Niepixabay.com

Okradał swoje partnerki

24-letni Arkadiusz M. znalazł sobie sposób na łatwy zarobek. Najpierw rozkochiwał w sobie kobiety, a później je okradał. Wpadł w Ożarowie Mazowieckim.

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim kilka dni temu otrzymał zgłoszenie o kłótni dwójki osób. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 24-letni mężczyzna kilka miesięcy wcześniej ukradł swojej partnerce 800 zł. Szybko okazało się, że to nie jedyny występek jaki Arkadiusz M. ma na swoim sumieniu.

Jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy pokrzywdzona kobieta skontaktowała się z byłą partnerką 24-latka. Wyszło na jaw, że 24-latek okradł również swoją poprzednią dziewczynę. W marcu bieżącego roku mężczyzna przywłaszczył sobie jej laptopa. Tego samego laptopa, którego mieszkanka Ożarowa Miała w swoim domu. Skradziony przez 24-latka sprzęt kobieta oddała policjantom. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienia o przestępstwie.

Arkadiusz M. został zatrzymany. Mundurowi szybko ustalili, że 24-latek był poszukiwany przez trzy prokuratury – Warszawa Praga Północ, Warszawa Włochy oraz Żagań. – Arkadiusz M. usłyszał zarzut kradzieży pieniędzy oraz laptopa. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd – podkreślają policjanci.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

tutejszy

Ja bym nie okradal a zadna w Ożarowie mnie nie chce. Nie wiem skąd on je wziął, pewnie niedowartosciowane i nieatrakcyjne, bo generalnie laski w tym mieście do najłatwiejszych nie należą, pomijając dresiary. Dlatego ja znalazłem w por... yyy... to znaczy Pruszkowie

Gość

Baby to głupie jednak są...

Głos

Męska prostytutka,w dodatku złodziejka...

Roman bez powieki

800 zł, laptop ( używany, pewnie przeciętny) Arkadiusz to człowiek z gównem pod czaszką

Gość

Brawo on jak K...! są naiwne i szukają wrażeń niech cierpią za swoje błędy! Szukają szczęścia zdradzając mężów wiec mają za swoje

Gość

Kasanowa z Ożarowa.

Paweł K aka Zigfried

A za posiadanie trawki? W tym kraju lepiej kraść i gwałcić dzieci. 3 prokuratury? I nie mogli go złapać?

zdziwiony

Brzmi jak oklepany melodramat, ale okazuję się widać, że i w rzeczywistości nie brak takich sytuacji. Jakiś pętak-żigolak, by nie powiedzieć dobitniej męska ...rwa i jego "niewinne ofiary". A swoją drogą, to ludzie bywają strasznie naiwni.