°






Jakub Małkiński

Okradł bar, został zatrzymany

Wracamy do sprawy kradzieży pieniędzy z baru przy ul. Niecałej w Pruszkowie. Policja zatrzymała złodzieja, który przyznał się do winy.

Z pierwszych doniesień wynikało, że kradzieży dokonały dwie osoby. W chwili zdarzenia, do którego doszło 15 grudnia w barze znajdowało się kilka osób. Sprawca wykorzystał chwilę nieuwagi kasjerki i zabrał pieniądze. Policja podjęła czynności wyjaśniające, które pozwoliły ustalić najważniejsze fakty. W efekcie udało się zatrzymać złodzieja. – Praca operacyjna policja doprowadziła do ustalenia sprawcy kradzieży i jego zatrzymania – mówi nam st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Mężczyzna przyznał się do winy. Policja nie ujawnia sumy pieniędzy, która była przedmiotem kradzieży. – Przeprowadzono czynności procesowe z udziałem 39-letniego mężczyzny, który usłyszał zarzut zaboru w celu przywłaszczenia kasetki wraz z zawartością pieniędzy z baru Karczemka – przedstawia st. asp. Dąbrowska. – Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia – dodaje.

Jakie będą kolejne kroki w sprawie? – Niezbędne dokumenty dotyczące kradzieży zostały przekazane do sądu, który podejmie właściwe czynności – odpowiada pruszkowska funkcjonariuszka.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

patex123

Też nie lubię tego przybytku, byłem dwa razy na karaoke.Ludzie pijani w sztok, czy kobiety czy mężczyźni.Do tego dopuszczane dzieci, żeby patrzyły i powielały pijackie tradycje. Wystrój prl-owski, brak tlenu(okna pozamykane, brak wentylacji). I raz z żoną i dziećmi poszliśmy na lody(bez smaku, a truskawkowe miały dziwny kolor i smak, który nie przypominał truskawki tylko chemiczne " coś"). Lokal ma swoich fanów, gdyż z tego co zauważyłem, panuje ogromna swoboda obyczajów.

Pruszkowianka

Jedzenie pyszne i świeże,obsługa miła i kompetentna ☺lokal godny polecenia. Jest tam "prawdziwe" jedzenie a nie jak prawie wszędzie Chińczyk i kebab

Gość

Kto czyta ze zrozumieniem, wystarczy ☺

Gość

Osobiscie uważam, że dłonie mojego przedmówcy pewnikiem trącą starym olejem.

Gość

Osobiście uważam, że komentarze negatywne są pisane przez ta sama osobe, ale nie mam pewności. ☺ Osoba która pisze takie kłamstwa jest poprostu śmieszna. Myślę że chodzi tu o zazdrość. Na szczęście ludzie którzy bywają w Karczemce wiedzą jak jest. To porządny lokal.

Gość

To bar dla patologii

Łuki

Do przedmówców: Kto Wam każe się tam stołować? ps. Napisane jest o kradzieży a Wy się bawicie w Gesslerową.

Gość

Wymiotowałem ostatnio osiem godzin po zjedzeniu tam posiłku. Alkoholu nie piłem.

Gość

Sanepid powinien zamknąć ten "przybytek" w którym stołują się szczury z okolicy (wchodzą i wychodzą jak oswojone)

Gość

Jedzenie z tego baru śmierdzi starym olejem i można się po nim tylko zwymiotowac