°


pruszkow.pl

Ostatnie spotkanie w sprawie studium

W najbliższy czwartek w szkole podstawowej przy ul. Lipowej odbędzie się ostatnie z cyklu spotkanie w sprawie studium dla Pruszkowa. Do udziału zachęcają przedstawiciele władz miasta.

„Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Pruszkowa” to skomplikowana nazwa bardzo ważnego dla mieszkańców dokumentu. Określa się w nim wizję miasta, tego w jakim kierunku może się ono rozwijać, m.in. czy w naszym sąsiedztwie mogą powstać budynki o charakterze mieszkalnym czy przemysłowym.  Dlatego aktywny udział pruszkowian w jego tworzeniu i opiniowaniu jest tak ważny.

W tej sprawie odbyły się już spotkania. W najbliższy czwartek zaplanowano ostatnie. – Przed nami już ostatnia z trzech zaplanowanych dyskusji publicznych, które odbywały się w związku ze sporządzanym projektem „Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Pruszkowa”, które obejmuje obszar miasta w granicach administracyjnych. Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w dniu 15 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicza, przy ul. Lipowej 31. Początek zebrania o godz. 18.30 – informuje pruszkowski urząd miasta.

Projekt studium wraz z prognozą oddziaływania na środowisko udostępniony jest do publicznego wglądu w pruszkowskim urzędzie. Można się z nim zapoznawać do 26 marca. Dokument dostępny jest też online pod tym linkiem.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Dobrze, źe ostatnie w długim cyklu rządów .