27° Środa
19 Września


mat. prasowe

Park of Poland podsumował miniony rok

Budowa największego wystartowała w kwietniu ubiegłego roku. Co zmieniło się w ciągu ośmiu miesięcy od startu prac? Obejrzyjcie filmik!

Suntago Wodny Świat, bo tak nazwano aquapark, będzie miał powierzchnię 67 tys. m kw. Mają tu powstać: 24 zjeżdżanie, których łączna długość wyniesie ponad 3 km, a najdłuższa z nich będzie miała 320 m; 10 saun, 5 restauracji, 4 bary przy basenach. Uzupełnieniem kompleksu ma być ogród oraz 700 prawdziwych palm.

Prace wystartowały w kwietniu ubiegłego roku. I od samego początku idą pełną parą!. W ciągu sześciu miesięcy udało się wybudować płytę basenu ze sztuczną falą, pojawiły się też fundamenty w strefie szatni. Wybudowano również ściany i słupy żelbetowe w budynku w którym będzie filtrowana woda. Do Wręczy pod Mszczonowem, gdzie powstaje park dojechała również zjeżdżania 

Inwestor podsumował pierwsze osiem miesięcy budowy w krótkim filmiku. 

Aquapark ma być gotowy już 2019 r.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość bajka

W Mszczonowie sukces a w Grodzisku Maz plajta i licytacja gruntów sławnego AWW. Miało być wg. Burmistrza z PGR bajkowo a skończyło się klapą, a ile to się "mistrz" z PSL nabiegał i na pokazywał a wyszło jak z budową obwodnicy. Mistrz iluzji ot co - ale mieszkańcy nadal mu wierzą.

Bolo Skoczy lolo

Budowa Największego czego???

Gość

Nie mogę się doczekać!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość Pitek

Hehehe gdzie Pruszków Gdzie pgr G M Brawo Mszczonów Brawo kurek I co ma ten grodzisk??

Adas

Porazka. Ja nie bede w Aqua Parku