27° Środa
19 Września


archiwum

Park w Młochowie będzie miał patrona

Radni Nadarzyna zdecydowali, że park w Młochowie otrzyma patrona. Będzie nim Janusz Grzyb, były wójt gminy Nadarzyn, który zmarł w grudniu ubiegłego roku.

Uroczystości związane z nadaniem parkowi imienia zaplanowano na najbliższą sobotę 23 czerwca na godz. 11.00. W tym dniu odbędzie się sesja rady gminy. Po jej zakończeniu przy Dębie Pamięci zostanie odsłonięta tablica pamiątkowa Janusza Grzyba. Godzinę później zaplanowano uroczystą mszę polową. 

–  Uroczystości nadania imienia Janusza Grzyba parkowi w Młochowie zakończy koncert Orkiestry OSP Nadarzyn towarzyszący wspomnieniom o wieloletnim wójcie gminy – informuje nadarzyński magistrat. 

Przypomnijmy. Janusz Grzyb na fotelu wójta Nadarzyna zasiadał nieprzerwanie od 1998 r. Ostatnie wybory samorządowe wygrał uzyskując 55 proc. poparcia. W trakcie swojej kariery samorządowej zdobył wiele odznaczeń, m.in. Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski. Złoty Krzyż Zasługi Prezydenta RP za zasługi w działalności samorządowej i społecznej. 


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

dronik

Właśnie mam zamiar zejść i jako ostatnią wolę przekazuję obywatelom: nazwijcie Drodzy Moi park brwinowski Moim Imieniem. W końcu to, że mam zamiar zejść też coś znaczy i proszę tu nie mówić, że samo zejście nie ma żadnego znaczenia w nazewnictwie obiektów publicznych. Ma. Kto pierwszy zejdzie, ten lepszy.

Gość

Skoro jest lotnisko Wałęsy, to i park Grzyba może być... W Pruszkowie proponuję skrzyżowanie ulic Plantowej i Powstańców (które b.trudno przejechać w godzinach szczytu z podporządkowanej - teraz nie, bo teraz jest remont i Plantowa ma chwilowo pierwszeństwo) nazwać imieniem Jana Starzyńskiego.

Gość

Pomysł jest godny kogoś kto jest Januszem nazewnictwa terenów publicznych

Gość

Boże co za wstyd, jeszcze będą park nazywać imieniem tego przekrętasa i zwykłego tłuka wiejskiego

Gość

5 lat. Tyle zwyczajowo powinno upłynąć czasu do tego aby komuś stawiać pomniki. Widać mentalność północnokoreańska w Nadarzynie nadal mocno się trzyma. Szkoda mi Was.

Gość

Świetna inicjatywa Należy mu się. Brawo