16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


wizualizacja

Parking w Grodzisku gotowy wielkie otwarcie już niebawem

Z lekkim opóźnieniem ale w końcu jest. Parking przy ul. Żydowskiej w Grodzisku Mazowieckim jest już gotowy. Wielkie otwarcie zaplanowano na 14 października.

Budowa wielopoziomowego parkingu typu Parkuj i Jedź w Grodzisku Mazowieckim choć z kilkumiesięcznym opóźnieniem, ale dobiegła końca. W obiekcie znajdzie się blisko 300 miejsc parkingowych, stacje do ładowania pojazdów elektrycznych, miejsca da rowerów, stacja Grodziskiego Roweru Miejskiego. 

Zdaniem władz Grodziska Mazowieckiego wielopoziomowy parking ma rozwiązać problem zakorkowanego centrum miasta. Dogodne warunki do pozostawienia samochodu i bliskość stacji PKP mają zachęcić mieszkańców do przesiadki do pociągów. 

Po wielu miesiącach prace dobiegły końca. Wielkie otwarcie zaplanowano na 14 października na godz. 16.00. Na otwarciu nie może zabraknąć atrakcji dlatego urząd zorganizował imprezę pod szyldem „Park & Rock, czyli roc(y)kowisko na parkingu. Zagrają na nim 4 Szmery, czyli najlepszy tribute band AC/DC w Europie, Swear The Empres – grodziska kapela post hardkorowa. Natomiast motocykliści ze Stowarzyszenia White Arrows przygotują pokaz motocykli. 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Kierowca

Słaba lokalizacja. W centrum i tak będą korki, bo to właśnie w centrum brakuje takiego parkingu, nie na obrzeżach. Przywykliśmy już jednak do takich decyzji bez konsultacji z mieszkancami.

Gość

Zespoły żenada szkoda pieniędzy tylko

Gość

a w Pruszkowie opóżnienie- nie znamy dnia ani godziny, normalne PRUSZKÓW.

Gość

Rządy "układu zamkniętego" (PSL i PZPR) pod ochroną przestępców togowych.

Gość

Ten w Pruszkowie ładniejszy.

Gość

Czy KIBEL przed kościołem na oś Kopernika Też będą otwierać z pompą ? A gdzie otwarcie sławnych bajkowych parków rozrywki ? A gdzie otwarcie obwodnicy obiecywanej od 24 lat mistrzu z PSL ? Księstwo deweloperów dało miastu korki i smog, kwiatuszki za mln zł nic nie pomogą, one tylko zwiększają koszty.

Gość

Wybory wybory Wszystko dla pochwał sitwy PSL Wybierzcie ich znowu a będziecie długi spłacać razem z prawnuczkami. Tak się marnuje publiczne pieniądze. Nie ważne jakim kosztem Sprawdzcie jakim majątkiem obracają baroni PSL . Skąd na to wzięli. Kilka domów, pawilony handlowe, niezliczona ilość działek budowlanych i inwestycyjnych Niech pochwalą się wam ile to warte. A wy wszyscy wierzycie w to wszystko

Gość

Tyle się dzieje . Chyba wybory niedługo ....

Gość

Zamiasrt po prostu otworzyć, to marnują kasę na głupoty. Koncert na otwarcie parkingu? Głupszego pomysłu dawno nie słyszałem.

Ted

Czy to Ci motocykiści którzy nie mogli się dogadać w sprawie podziału łupów po Moto Grodzisko ?