18° Piątek
19 Października

Sob

Facebook: Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy Nadarzyn

Pastewnik po nowemu

Mieszkańcy gminy Nadarzyn zyskają nowe miejsce do wypoczynku, sportu i rekreacji. Rozpoczęły się prace związane z zagospodarowaniem Pastewnika.

Zagospodarowanie Pastewnika to temat, który był wielokrotnie podnoszony na łamach naszego portalu. W końcu prace ruszyły i całkiem niedługo teren zyska nowe oblicze. – Perspektywa zagospodarowania Pastewnika w Nadarzynie wygląda imponująco. Możemy się cieszyć, bo za kilka miesięcy zyskamy piękny teren rekreacyjny – poinformował na facebooku Dariusz Zwoliński, wójt gminy Nadarzyn.

Co takiego pojawi się w tym miejscu? – Plac zabaw, siłownia zewnętrzna, stół do tenisa stołowego, stół do gry w szachy, ścieżka edukacyjna – na nudę nie będziemy mogli narzekać. Patrząc dziś na Pastewnik te zapowiedzi może wydają się nierealne, ale na wszystko przyjdzie czas. Obecnie prowadzone są prace ziemne. Jesteśmy w kontakcie z wykonawcą zadania i będziemy obserwować postępy robót na terenie Pastewnika – pisze Zwoliński.

Za prace odpowiada firma „Flisbud”, która złożyła najkorzystniejsza i jednocześnie najniższą ofertę w przetargu – 1,5 mln zł za zagospodarowanie Pastewnika.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentator

Pan Muchalski w roli wybitnego i niezastąpionego specjalisty od inwestycji. W wewnętrznej kieszeni marynarki ma piersiówkę.

Gość

Żal patrzeć na ten teatrzyk. Zwoliński nie rusza się na krok bez Muchalskiego. Taka to żenująca władza marionetkowa. Za grosz honoru nie ma ani jeden ani drugi.

Gość

A pan Muchalski w jakim charakterze na tym zdjęciu?

Gość

Jak to za kilka miesiecy? Termin w umowie jest na koniec przyszłego miesiąca! Czy wojt-wuefista w towarzystwie pijaka Tomasza 3.18 M. szykują przesunięcie terminu czy to zwykla nieznajomość tematu?