°


Łączy Nas Piłka/FB

Pierwszy mecz Polaków na mundialu w Rosji. Kibicujemy!

Na ten moment kibice polskiej reprezentacji w piłce nożnej czekali bardzo długo. Już dziś zawodnicy Adama Nawałki rozegrają pierwszy mecz na mistrzostwach świata w Rosji. Będziecie kibicować?

Po raz ostatni polską drużynę na mundialu można było oglądać... w 2006 r. Podczas turnieju rozegranego wówczas w Niemczech piłkarzom znad Wisły nie udało się wyjść z fazy grupowej. Co ciekawe, jedynym zawodnikiem który wówczas był już członkiem kadry, a zobaczymy go także na mundialu w Rosji, jest Łukasz Fabiański.

Po dwunastu latach reprezentacja Polski wraca na mundial z dużo większymi aspiracjami i możliwościami. Bardzo udane kwalifikacje, wcześniej dobry występ w mistrzostwach Europy. Do tego znakomita forma Roberta Lewandowskiego, który nie tak znowu dawno biegał po murawie na stadionie Znicza Pruszków.

Pierwszy mundialowy mecz reprezentacji już dziś o godz. 17.00. Rywalem Polski będzie Senegal. Drużyny zmierzą się w Moskwie.

Gdzie kibicować? Strefy kibica powstały i zapewne zapełnią się dziś po brzegi na stadionach miejskich w Piastowie i w Grodzisku Mazowieckim. Możliwość kibicowania oferuje też wiele lokali i barów w okolicy.

A gdzie Wy będziecie oglądać mecz? Komentujcie i obstawiajcie wynik :)


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 11

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Arkadiusz Bomba

Ja też mundial mam głęboko w pupie

Gość

Kto kibicuje ten kibicuje, ja prawdę mówiąc piłkę nożną jak i cały sport mam głęboko, a już patrzenie na tych przepłacanych polskich patałachów którzy się potykają o własne nogi to musi być jakieś ostatnie stadium masochizmu

Nejmar

nic się nie stało , Polacy nic się nie stało.

Robik

E tam. Nie lubie Nawałki. Wole kibicowac Legii i Barcelonie!

Ryś

W Pruszkowie nie ma nic, jadę na Narodowy.

Gość123

jasio niedasio

Gość

w Pruszkowie strefy kibica nie można otworzyć, ale żeby chwalić się że Robert Lewandowski zaczynał karierę w Zniczu to pierwsi i chętnie.. wstyd! jakoś kino plenerowe może działać, a to jest taka sama zasada jak strefa kibica: ekran + leżaki/krzesła.. #pruszkowniedasie

TOM_w_PASKI

W Piastowie to jest strefa kibica z prawdziwego zdarzenia pawilon ogrodowy i 40 paro calowy telewizor

Biurowy

1 połowę w tramwaju 24 lub 9, a następnie w WKD, drugą w domu :)

polaken

2 do 1 na Senegal i do ,, dumu ,,

Gość

Strefy kibica wszędzie tylko nie w Pruszkowie brawo Panie prezydencie