19° Sobota
22 Września


Czytelnik Jacek

Pijani wjechali w płot

Kto prowadził? – to pytanie pozostaje bez odpowiedzi. W al. Armii Krajowej w Pruszkowie samochód marki bmw uderzył w ogrodzenie i dachował.

Warunki drogowe nie należą do najlepszych, więc kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność. Prowadzący bmw wykazał się brakiem odpowiedzialności. Tylko, kto kierował? – Samochodem jechało dwóch mężczyzn narodowości ukraińskiej. Obaj mieli ponad 1,5 promila alkoholu we krwi. Nie wiadomo, który z nich kierował. Żaden nie chce się przyznać. Obaj zostali zatrzymani, sprawa będzie wyjaśniana – podaje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Zdarzenie nie spowodowało większych utrudnień w ruchu. – Samochód uderzył w płot i dachował. Na miejscu przeprowadzono czynności, pojazd został odholowany – mówi podkom. Karolina Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 16

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

ale jaja! polska policja boi się ukraińców i ma problem z ustaleniem kto kierował , to jakiś kuźwa dowcip czy mam wysłać wam smsa o treści "pomagam" ?! zatrudniajcie mężczyzn w policji a nie wydzierganych po szyję gogusiów w rurkach i leginsach znajdujących w szafach plantacje zielska

Fanklub BMW

Szkoda bo mógł być idealny materiał na klasyka. Każdy o takim marzy.

Gość

Tu nie ma znaczenia narodowość tylko marka samochodu. Kierowca BMW to w każdym kraju ten sam rodzaj człowieka, dobrze wiemy jaki.

Gość

Autobusy do warszawy nie lepiej prowadzą

Gość

Fala bolszewików nas zalewa trzeba ich gnębić póki czas zero tolerancji dla obcokrajowców

Gość

proponuję rozmowę z użyciem tasera , przyznają się w pierwszych minutach dyskusji. zawsze może się okazać że byli podobni do poszukiwanych listem gończym ?

Gość

Nieważne czy Ukraińcy czy Polacy. Znowu BMW.ma w głośnikach pewnie tania techniawa

Gość

Coraz więcej Ukraińców popełnia przestępstwa w Polsce, zaczynam rozumieć niechęć Anglików do obcych

Gość

Trochę pał na łeb i deportować z zakazem dożywotnim wjazdu do Polski.

Gość

co się wczoraj wieczorem wydarzyło na armii krajowej w okolicach szpitala na wrzesinie? ulica zablokowana, straż pożarna, autobus w poprzek drogi, co najmniej jeden samochód ze zbitą przednią szybą?

Głos

Odcisków palcy nie zebrali z kierownicy?Porównać z odciskami tych palantów i wiadomo kto prowadził...

Gość

Deportować?

Gość

BMW i wszystko jasne. Usunąć z dróg te samochody wiejskiej młodzieży

PiS

Nareszcie sądy są nasze i My nie musimy się niczego bać.

y

odcinek armii krajowej od polnej do komorowskiej jest jakiś przeklęty, bez przerwy wypadki

logiczne

Jak żaden nie kierował, to mandat za to że pozwolił prowadzić pijanemu koledze.