°


KSP

Pijany kierowca ujęty przez strażników

Środek dnia i kompletnie pijany mężczyzna za kierownicą Daewoo w centrum Pruszkowa. To scena z minionej środy. Nietrzeźwego 33-latka zatrzymali strażnicy miejscy, następnie trafił on w ręce policji.

Do zatrzymania doszło w rejonie ul. Gordziałkowskiego podczas rutynowego patrolu. – Około godz. 13.00 funkcjonariusze zauważyli pojazd marki Daewoo, którego kierowca wraz z pasażerami zatrzymali się i wyszli z pojazdu. Stan i zachowanie wszystkich trojga w tym kierującego wskazywał, że znajdują się pod wpływem alkoholu. Strażnicy widząc,że osoby te przemieszczają się w ich kierunku, natychmiast podjęli interwencję w czasie której legitymowany mieszkaniec naszego miasta, 33-letni Paweł S. postanowił oddalić się – opisują pruszkowscy strażnicy.

Próba ucieczki nie powiodła się. – Widząc, że to on kierował Daewoo, a od całej grupy strażnicy wyczuwali silną woń alkoholu, natychmiast udaremniono mu ucieczkę po krótkim pościgu. Paweł S. ze względu na swoje agresywne zachowanie, próbę kontynuowania ucieczki i brak wykonywania poleceń, musiał być doprowadzony do radiowozu, przy użyciu środków przymusu bezpośredniego – relacjonują funkcjonariusze.

Pijany mężczyzna nie miał jednak zamariu czekać spojojnie na przyjazd policji. – Oczekując na patrol odgrażał się strażnikom oraz był bardzo wulgarny. Funkcjonariusze pruszkowskiej komendy, przejęli Pawła S. do dalszych czynności, gdzie po przeprowadzonym badaniu okazało się, że prowadził on pojazd mając ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu – zaznaczają strażnicy.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 11

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Cofaj skórę, oby ci pijany społeczniak matkę rozjechał

Gość

Do społeczniaka z 23:58- no i prawidłowo, powinni ci jeszcze mordę obić

Mariusz

Raz ująłem pijanego kierowcę, potem jeszcze ciągali mnie na komendę, żadnych podziękowań, ale...nie to było najlepsze. Kilka dni potem dostałem mandat za usiłowanie spożycia alkoholu przez piastowskich policjantów gdy wracałem z Żabki z sześciopakiem w dłoni. Przekonałem się na własnej skórze, żeby następnym razem widząc jadącego wężykiem kierowcę odwrócić wzrok. Najwyżej przejedzie matkę czy dziecko takiego policjanta. A co tam...

Gość

Lepszy pijany mężczyzna za kierownicą niż trzeźwa kobieta

Strażaki miejskie wy

Byłem świadkiem tego zatrzymania :D

Gość

Gratuluję sukcesu! , gorąco polecam częstsze kontrole przesiewowe z alkomatem w roli głównej.gwarantuję 40% "zysku" w drodze do pracy......

Basia

Tak tak widziałam tego głąba w Komorowie. Najpierw baczki na rondzie potem jazda slalomem po ulicy skręt w jedna z mniejszych ulic a na koniec wyjazd z impetem na Brzozowa. Dobrze ze nikt nie jechał swoim pasem w kierunku Pruszkowa bo niespodziewany dzwon murowany!!! Sama zastanawiałam sie w która stronę uciec na wypadek spotkanie z naprzeciwka.

Andrzej

Wczoraj na ulicach Komorowa ok godz 22-22:30 chyba tez urządził sobie przejażdżkę autem ktos pod wpływem. Było ciemno jedyne co dało sie dostrzec to kilka „okrążeń” przez rondo „na ręcznym”, szybka jazdy przeciwnym pasem ruchu oraz gubione części od auta. Było ciemno jedyne co dało sie dostrzec to niższy samochód w stylu starszego BMW i rejestracja WPL. niestety wyładowany telefon i długa droga przede mna uniemożliwiły kontaktowanie sie z policja. Takie osoby powinny siedzieć! Nie ukrywam ze obawa o zderzenie z tym idiota była ogromna!

Bravura

Jak na straż miejską to nawet brawurowo

Gość

Zapewne sam Komendanciuno Włodzimierz dokonał tego ujęcia, aczkolwiek trudno w to uwierzyć, bo on jak za dawnych dobrych czasów pewnie został pilnować radiowozu.

Gość

Brawo A tak się nie szanuje SM a może ta interwencja uratowała komuś życie.