27° Środa
19 Września


AZ

Pijany z zakazem spowodował kolizje

22-latek z Pruszkowa może się „poszczycić” swoimi dokonaniami. Mężczyzna mimo zakazu wsiadł za kierownicę i spowodował kolizję. Był pijany.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjanci w trakcie patroli ulic Pruszkowa na skrzyżowaniu Majowej i Bohaterów Warszawy chcieli zatrzymać do kontroli kierowcę skody. Młody kierowca zignorował nakaz funkcjonariuszy i ruszył ze skrzyżowania na czerwonym świetle. Jego samochód zderzył się z mercedesem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Kierujący skodą 22-latek był pijany. –  Badanie jego stanu trzeźwości wykazało prawie promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów i nie posiadał również dokumentów od pojazdu – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Funkcjonariusze zatrzymali 22-latka. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany i usłyszał zarzuty za popełnione przestępstwa. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Kobieta, która nie doważyła przy samoobsługowej wadze pierogi na wartość... 1,5 złotego. Tak, ku..a, 1,5 zł. Została skuta w kajdanki przez PP wyprowadzona ze sklepu i trafiła na salę sądową. A mogła założyć "konstytucję" albo powiedzieć, że nazywa się Józef Grzyb lub mówić ,,wolne sondy,,

Pruszkowianin

Pewnie w upojeniu alkoholowym chcial dostac sie z ul. Majowej kladka na Zbikow, ale zorientowal sie, ze samochodem bedzie ciezko uciec do swojego matecznika. Policyjne koguty to dla takiego synonim uciemiezenia i przesladowania, wiec probowal uciekac jak w grze komputerowej, a tu nici, bo zycie jest bardziej powazne niz hiphopowe mity rodem spod zbikowskiej budki z piwem.

Gość

i co,pewnie dostał pouczenie i już wyszedł za śmieszną kaucją?

Gość

Rok więzienia dla debila. Ale więzienia , nie "domu wypoczynkowego". Ciężkiej pracy, bez czasu na myślenie o głupotach. I zapomnieć o takim słowie jak resocjalizacja. Jak będzie miał porządny bat nad głową, który mu może przyłożyć mocniej za następne przestępstwo, to może się opamięta !!!

Głos

Co najmniej 10tyś kary dla takich bydlaków z konfiskatą samochodu i dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów. Z naszego prawa i egzekwowaniem go pijani mordercy mają tylko ubaw...Ksutki prawne muszą być przestrogą a nie obiektem kpin...

Gość

Debil