Sobota
25 Listopada

Nie

Pon




pixabay.com

Planowane wyłączenia prądu

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

PONIEDZIAŁEK 30 PAŹDZIERNIKA
Grodzisk Maz.:
godz. 8.00 – 15.00 – ul. Litewska, Praska.

Nadarzyn: godz. 8.00 – 17.00 – ul. Leśna od nr 3 do nr 35, Sęczkowa od nr 38 do nr 44.

Odrano-Wola: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Sympatyczna, Kijowska, Lazurowa, Słodka, Aksamitna, Barwna, Szafranowa.

Radonie: godz. 7.00 – 13.00 – ul. Widokowa 61, 78, 80.

Szczęsne: godz. 7.00 – 13.00 – ul. Sokolnicza, Dzięciołowa, Gwarkowa, Łabędzia, Orla od nr 7 do nr 15, Kuropatwia.

Szczęsne: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Łagodna, Szpacza, Orla, Fiołkowa, Strusia, Kukułki, Kosa, Sikorki, Drozda, Łagodna,Prosta, Sasankowa, Bukietowa, Makowa, Barwna.

WTOREK 31 PAŹDZIERNIKA
Falenty Nowe:
godz. 8.00 – 16.00 – ul. Na Wzgórzu, Willowa, Droga Hrabska, Jaworowska, Czereśniowa.

Łady: godz. 8.00 – 16.00 – ul. Za Olszyną, Długa, Grudzi.

Milanówek: godz. 8.00 – 18.00 – ul. Krasińskiego, Spacerowa, Letnicza, Górnoleśna, Literacka, Parkowa, Kościuszki, Mickiewicza, Sienkiewicza, Asnyka, Ludna, Szczepkowskigo, Kochanowskiego.

Podolszyn Nowy: godz. 8.00 – 16.00.

CZWARTEK 2 LISTOPADA
Brwinów:
godz. 8.00 – 10.00 – ul. Zgoda.

Brwinów: godz. 10.00 – 12.00 – ul. Peronowa, Otrębuska.

Brwinów: godz. 12.00 – 14.00 – ul. Gliniana, Białostocka, Suwalska, Augustowska, Biskupicka, Grodzieńska, Łomżyńska 7, 28 i przyległe.

Brwinów: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Gdańska.

Brwinów: godz. 16.00 – 18.00 – ul. Piastowska, Kępińska od Partyzantów do trasy, Jodłowa, Lilpopa od Piastowskiej do trasy, Wiewiórek od Piastowskiej do trasy.

Brwinów: godz. 18.00 – 20.00 – ul. Borkowa, Poprzeczna, Cicha, Prusa, Paszkowskiego, Kraszewskiego i przyległe.

Podkowa Leśna: godz. 16.00 – 18.00 – ul. Główna od Wiewiórek do Borsuczej.

PIĄTEK 3 LISTOPADA
Nowa Wieś: godz. 7.00 – 8.30. – ul. Główna od nr 45 do nr 53 i od nr 46 do nr 50, Spacerowa 1.

Brwinów: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Kraszewskiego, Kępińska, Lilpopa, Borkowa, Brzozowa i przyległe.

Brwinów: godz. 10.00 – 12.00 – ul. Żytnia od Moczydłowskiego do Piłsudskiego, Przejazd, Lipowa, dworska 5, Moczydłowskiego, Piłsudskiego nr 13, 15, 17, 20, Sienkiewicza 20.

Brwinów: godz. 12.00 – 14.00 – ul. Myśliwska, Świerkowa, Słoneczna od Myśliwskiej do Sportowej, Sportowa i przyległe.

Brwinów: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Mickiewicza od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 8, Głowackiego od nr 4 d nr 20 i od nr 7 do nr 17, Ciechanowska od nr 8 do nr 10 i od nr 11 do nr 1, Słowackiego od nr 2 do nr 10 i od nr 3A do nr 20, Żurawia od nr 2A do nr 36 i od nr 3 do nr 43, Żabia nr 1 i 3, Winogronowa nr 29 i 35B oraz przyległe.

Brwinów: godz. 16.00 – 18.00 – ul. Wiejska, Rynek, Powstańców Warszawy od Rynku do nr 4 i 13. Biskupicka od Rynku do nr 2 i 3.

Brwinów: godz. 18.00 – 20.00 – ul. Otrębuska, Cicha, Owsiana, Pedagogiczna, Wesoła, Partyzantów.

Milęcin: godz. 9.00 – 16.00 – od nr 37 do nr 51.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz