Sobota
25 Listopada

Nie

Pon




Ewelina Latosek

Planowane wyłączenia prądu

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

PONEDZIAŁEK 13 LISTOPADA
Grodzisk Maz.:
godz. 8.00 – 10.00 – ul. Nadarzyńska, Wiejska, Grzybowa, Okrężna, Leśna, Warmińska, Chełmińska.

Grodzisk Maz.: godz. 10.30 – 12.30 – ul. Sowińskiego, Sulkowskiego, Chłopickiego, Chodkiewicza, Zamoyskiego, Na Laski, Piaskowa, Umińskiego, Piaszczysta, Prądzyńskiego.

Grodzisk Maz.: godz. 13.00 – 15.00 – ul. Różana, Storczykowa, Lawendowa, Rumiankowa.

Grodzisk Maz.: godz. 15.30 – 17.30 – ul. Reja, Piaskowa, Okrężna, Braci Okuniów, Jordanowicka.

Kady: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Grodzka, Nowowiejska, Środkowa, Podwiejska.

Milanówek: godz. 8.00 – 17.00 – ul. Sienkiewicza, Chrzanowska od nr 8 do nr 19A, Zygmunta Krasińskiego, Spacerowa, Letnica, Górnoleśna, Literacka, Parkowa, Kościuszki, Mickiewicza, Grodeckiego od Żwirki do Kraińskiego, Ludna, Szczepkowskiego, Kochanowskiego, Asnyka.

Milanówek: godz. 10.30 – 12.30 – ul. Królewska od Nowowiejskiej do WKD, Grudowska, Długa, Szkolna,Głowackiego.

Milanówek: godz. 13.00 – 15.00 – ul. Krzywa od Przeskok do Warszawskiej, Warszawska od straży miejskiej do sklepu Ogród.

WTOREK 14 LISTOPADA
Brwinów:
godz. 8.00 – 15.00 – ul. Grodziska od nr 13do nr 31 i od nr 14 do nr 30, Boczna od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 8, Składowa od nr 1 do nr 5 i od nr 2 do nr 8, Krótka od nr 1 do nr 5 i od nr 2 do nr 10, Kolejowa 1B, Leśna 14, Słoneczna od nr 2 do nr 10, Zacisze od nr 1 do nr 7 i od nr 2 o nr 10, Środkowa od nr 1 do nr 9 i od nr 2 do nr 8, Narutowicza od nr 10 do nr 12 i od nr 1 do n 5.

Grodzisk Maz.: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Dąbrowskiego, Szczęsna, Kaliska, Siedlecka, Robotnicza.

Grodzisk Maz.: godz. 10.30 – 12.30 – ul. Kielecka, Radomska, Toruńska, Tarnowska.

Grodzisk Maz.: godz. 13.00 – 15.00 – ul. Augustowska, Płocka, Olsztyńska.

Grodzisk Maz. 15.30 – 17.30 – ul. Zacisze, Prosta, Wileńska, Paryska, Nadarzyńska 5.

Pruszków: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Prusa 12.

Pruszków: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Niepodległości 9, Drzymały 28, Wojska Polskiego 20.

Pruszków: godz. 10.30 – 12.30 – ul. Prusa 74.

ŚRODA 15 LISTOPADA
Grodzisk Maz.:
godz. 8.00 – 10.00 – ul. Szwoleżerów, Ułańska, Zielona.

Milanówek: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Kościuszki 32, 34, 35, 37, 37A, 39, Krakowska 12, 13, 15, 15A, 15B, 16, 16A.

Milanówek: godz. 13.00 – 15.00 – ul. Chopina od stacji trafo do Wojska Polskiego, i od stacji trafo do nr 3.

Milanówek: godz. 15.30 – 17.30 – ul. Żukowska, Kwiatowa, Wąska, Kraszewskiego, Macierzanki.

Pruszków: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Ireny od r 2 do nr 32, Focha od nr 1 do nr 31 i od nr 2 do nr 22, Kwiatów Polskich.

Raszyn: godz. 8.00 – 17.00 – ul. Szkolna, Słowikowskiego.

Żuków: godz. 15.30 – 17.30 – ul. Kwiatowa.

CZWARTEK 16 LISTOPADA
Grodzisk Maz.:
godz. 8.00 – 15.00 – ul. Śląska, Korfantego, Floriańska od nr 1 do nr 2 i od nr 6 do nr 11.

Kady: godz. 9.00 – 17.00 – ul. Książenicka Lotnicza, Na Góry.

Milanówek: godz. 9.00 – 17.00 – ul. Łąkowa od nr 46 do Szyszkowej.

Milanówek: godz. 9.00 – 17.00 – ul. Łączna, Okrzei, Wysockiego, Dembowskiej, Łąkowa oprócz odcinka od nr 46 do Szyszkowej, Książenicka, Średnia od nr 8 do nr 10 i od nr 12 d trów WKD, Wierzbowa.

Milanówek: godz. 11.30 – 13.30 – ul. Łączna, Okrzei, Wysockiego, Dembowskiej.

Milanówek: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Bliska, Jedwabna, Fabryczna.

Milanówek: godz. 16.00 – 18.00 – ul. Nadarzyńska, Brwinowska, Jodłowa, Grudowska do Wiatracznej, Różana i przyległe.

Opypy: godz. 9.00 – 17.00 – ul. Polnej Róży.

Raszyn: godz. 8.00 – 17.00 – ul. Szkolna, Słowikowskiego.

PIĄTEK 17 LISTOPADA
Milanówek:
godz. 8.00 – 10.00 – ul. Polna, Inżynierska, Sosnowa, Projektowana, Ślepa.

Milanówek: godz. 10.30 – 12.30 – ul. Wąska, Wojska Polskiego, Pusta, Teligi, Ciasna, Klonowa, Skromna, Daleka, Pewna, Północna.

Pruszków: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Drzymały od nr 7 do nr 23 i od nr 10 do nr 30, Radnych, Niecała 10, 21, 22, Wojska Polskiego 12, 16.

Pruszków: godz. 10.30 – 12.30 – ul. Długa, Reymonta, Pilnikowa, Ludna, Guzikowa.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Daro

Dobrze ze prad bedzie w Pruszkowie na Prusa 35 ! Super