27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


pixabay.com

Planowane wyłączenia prądu

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych

PONIEDZIAŁEK 8 STYCZNIA
Grodzisk Maz.:
godz. 8.00 – 10.00 – ul. Chełmońskiego od Fałata do Żyrardowskiej, Fałata, Makowskiego, Przesmyk od nr 1 do nr 39, Grottgera.

Grodzisk Maz.: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Nadarzyńska Okrężna, Okólna. 

Grodzisk Maz.: godz. 11.30 – 13.30 – ul. Okólna od ul Kaprys do nr 14.

Grodzisk Maz.: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Topolowa, Królewska 24, 3 Maja, Ruczaj, Śwerkowa.

Kady: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Środkowa, Kucharskiego, Mazowiecka i przyległe.

Kady: godz. 11.0 – 13.00 – ul. Podmiejska, Kaprys, Majowa. 

Kałęczyn: godz. 8.00 – 10.00 – nr 218.

Komorów: godz. 14.30 – 16.30 – ul. Prusa od Wiejskiej do Sportowej, Sienkiewicza, Słowackiego od nr 10 do ul. Prusa, Wiejska 14 i 18, Sportowa 42, Spacerowa od nr 22 do nr 48, Nadarzyńska od nr 21 do nr 37, Konopnickiej od Sportowej do Słowackiego, Krasińskiego od nr 27 i 36 do ul. 3 Maja.

Otrębusy: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Pszczelińska od nr 121 do nr 131, Stokrotki, Warszawska nr 5, 12, 16 32, 32A, 32B, Krzywa od r 1 do nr 10, Komorowska, Helenowska od nr 1 do nr 16A, Toeplitza 1A.

Szczęsne: godz. 11.30 – 13.30 – ul. Bażancia, Zięby.

WTOREK 9 STYCZNIA
Adamowizna:
godz. 8.30 – 10.30 – ul. Osowiecka od nr 10 do nr 78, Łosia, Dobra. 

Brwinów: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Sportowa od nr 22 do nr 34 i od nr 29 do nr 39, Leśna od nr 38 do nr 44 i od nr 57 do nr 61A, Okopowa nr 3 i 4A, Kielecka 1.

Grodzisk Maz.: godz. 8.00 – 13.00 – ul. Myśliwska, Orląt, Przystankowa, Podgórna, Górna, Krasińskiego, Leśna, Piaskowa.

Grodzisk Maz.: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Storczykowa, Różana, Lawendowa, Rumiankowa.

Komorów: godz. 14.30 – 16.30 – ul. Ogrodowa od nr 1 do nr 9 i od nr 2 do ne 12, Kolejowa, Komorowska nr 8, 10, 13, 15, 21, 23, Pruszkowska 17.

Nowa Wieś: godz. – 14.30 – 16.30 – ul. Warszawska od nr 2 do nr 14, Wspólna 1, 2, 3, 5.

Odrano-Wola: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Aksamitna, Szafranowa, Słodka.

Szczęsne: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Bukietowa, Makowa, Barwna.

ŚRODA 10 STYCZNIA
Adamowizna:
godz. 11.00 – 13.00 – ul Nałkowskiej, Szoslanda do nr 6, Osowiecka 1, 4, 6.

Grodzisk Maz.: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Śląska, Floriańska, Ziemiańska, Korfantego, Bałtycka, Narutowicza.

Kozery: 11.00 – 13.00 – ul. Wspólna, Główna, Edukacyjna.

Makówka: godz 14.00 – 16.00 – ul. Chmielna, Cynamonowa, Radziejowicka, Koperkowa, Anyżkowa. 

Podkowa Leśna: godz. 8.00 – 10.30 – ul. Brwinowska od nr 4 do nr 28 i od nr 5 do nr 29, Helenowska od nr 29 do nr 41 i od nr 38 do nr 52, Warszawska od nr 5 do Brwinowskiej.

Podkowa Leśna: godz. 11.30 – 13.30 – ul. 11 Listopada, Bukowa od Jaworowej do WKD, Cicha, Wierzbowa, Wiązowa, Kolejowa, Sosnowa od Bukowej do WKD, Grabowa, Modrzewiowa od Grabowej do  Sosnowej. 

Osowiec: godz. 11.00 – 13.00 – nr 91.

Radonie: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Iglasta, Borowa, Centralna, Żołędziowa, Gogola 43.

Władków: godz. 8.00 – 10.00. 

CZWARTEK 11 STYCZNIA
Adamowizna:
godz. 14.30 – 16.30 – ul. Lisia, Szoslanda, Ciepła, Bobrowa, Łosia, Daniela.

Chylice: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Alpejska, Stanisławów.

Kozerki: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Jowisza.

Kraśnicza Wola: godz. 11.00 – 13.00.

Książenice: godz. 8.30 – 10.30 – ul. Mazowiecka, Sosnowa, Azaliowa. 

Radonie: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Widokowa, Ptasia, Gogola 16, Spacerowa.

Opypy: 8.30 – 10.30.

Opypy: godz. 11.30 – 13.30 – ul. Polnej Róży, Jałowcowa, Szyszkowa, Ziołowa, Jemiołowa, Polnych Kwiatów. 

Opypy: godz. 14.00 – 16.00 – Fiołkowa, Bratkowa, Piwoniowa.

Szczęsna: 14.00 – 16.00 – ul. Dzięciołowa, Orla, Szpacza, Sokolnicza, Kuropatwia, Gwarkowa.

Władków: godz. 8.00 – 10.00. 

Wólka Grodziska: godz. 11.00 – 13.00.

PIĄTEK 12 STYCZNIA
Granica:
godz. 8.00 – 10.00 – ul. Malczewskiego, Wyspiańskiego, Podleśna, Jedliny, Lawendowa, Cyprysowa, Poprzeczna, Kubusia Puchatka, Kochanowskiego od Poprzecznej do nr 31, Główna od Poprzecznej do ronda, Pruszkowska od ronda do Rekreacyjnej, Dziewanny od Cisowej do Dzikiej Róży, Cisowa od Dębowej do Cyprysowej, Dębowa od Cisowej do nr 31.

Komorów: godz. 11.00 – 13.30 – Sieradzka, Podlaska, al. Kasztanowa, al. Marii Dąbrowskiej, al. Starych Lip, Sanatoryjna, Jana III Sobieskiego.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Lado

Dobrze ze w kochanym Pruszkowie bedzie w porzadku !