26° Poniedziałek
23 Lipca

Wt

Śr




EL

Planowane wyłączenia prądu

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

PONIEDZIAŁEK 14 MAJA
Krosna Wieś:
godz. 8.00 – 18.00 – ul. Nadrzeczna.

WTOREK 15 MAJA
Huta Żabiowolska:
godz. 8.00 – 16.00 – ul. Główna.

Krosna Wieś: godz. 8.00 – 15.00 – nr 9, 10, 16, 24, 28, 33, 42, 46, 48, 50, 54.

Michałowice: godz: 8.00 – 15.00 – ul. Kościuszki 3A, 11 Listopada 22, 25, 31, 33, 3 Maja od 11 Listopada do nr 23.

Reguły: godz. 10.00 – 13.00 – ul. Przytorowa, Kuchy, al. Powstańców Warszawy.

Rybie: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Akacjowa, Olszowa, Kwiatowa, Krzywa, Orzechowa, Topolowa, Wesoła, Spacerowa, Południowa, Spokojna.

ŚRODA 16 MAJA
Granica:
godz. 8.00 – 15.00 – ul. Szeroka, Ciszy Leśnej, Dębowa, Piaskowa.

Grodzisk Maz.: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Pańska 1, 3, 4, 4C, 5, 6, 7, 9, 9/1, 9/2, 11A, 12, 13, 15, 17, Sienkiewicza.

Grodzisk Maz.: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Okrzei, Kraszewskiego, Nowy Grodzisk, Zachodnia, Szwedzka.

Grodzisk Maz.: godz.11.00 – 13.00 – ul. Bałtycka, Floriańska, Szwedzka.

Komorów: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Prusa, Okrężna, Reja, Kurpińskiego 38, Wiejska 36, 38, Norwida od nr 21 do nr 30, Słowackiego, Konopnickiej od nr 5 do nr 16 A, Nadarzyńska od nr 29 do nr 47, Sportowa od nr 37 do nr 42, Krasińskiego, Spacerowa od nr 28 do nr 46.

Milanówek: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Północna od Kościuszki do Grodeckiego, Piaski od Kościuszki do Grodeckiego.

Wólka Grodziska: godz. 11.00 – 13.00 – nr 34.

Żelechów: godz. 8.00 –12.00 – ul. Wrzosowa, Przeskok, Piaskowa, Nowa, Kościelna, Jakuba.

CZWARTEK 17 MAJA
Budy Grzybek:
godz. 8.00 – 14.00 – nr 3.

Budy Zosine: godz. 8.00 – 14.00 – nr 1, 2, 4, 5, 10, 11, 14, 15.

Falenty: godz. 8.00 – 18.00 – ul. Grudzi, Falencka, Róży, Rozbrat, Opackiego.

Falenty Duże: godz. 8.00 – 18.00 – ul. Falencka, Rosy, Zamkowa, Źródlana.

Falenty Nowe: godz. 8.00 – 18.00 – ul. Grudzi, Falencka, Jabłoniowa, Rozbrat, Róży, Rzemieślnicza, Willowa, Magiczna.

Grodzisk Maz: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Radońska 56, 62, garaże, Pańska, Sienkiewicza 25.

Kolonia Jaktorów: godz. 8.00 – 14.00 – nr 4, 5.

Laszczki: godz. 8.00 – 18.00 – ul. Leszczynowa, Źródlana, Szybowcowa, Leśna.

Podolszyn Nowy: godz. 8.00 – 18.00 – ul. Wygody, Olszynowa. 

Pruszków: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Szpitalna, Mariańska, Natolińska, Węglowa 9, 16, Skargi 11.

Pruszków: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Biała, Główna, Twarda, Rymarska, Miejska 28.

Stare Budy: godz. 8.00 – 14.00.

Walendów: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Nad Utratą, Romantyczna.

PIĄTEK 18 MAJA
Grodzisk Maz.:
godz. 7.00 – 9.00 – ul. Malczewskiego, Chełmońskiego 30.

Milanówek: godz. 10.00 – 13.00 – ul. Wierzbowa, Magnolii, Jodłowa, Wiatraczna, Szkolna.

Piastów: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Warszawska 11, 11A, Malczewskiego, Noakowskiego, Grottera od n 1 do nr 7.


Anna Zwolinska
anna.zwolinka@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

W wyborach Starzyński, Kurzela i cała ich klika startują jako partia WPR!! NIE GŁOSUJEMY!!

Gość

miejmy nadzieję, że chodzi o chowanie okropnych kabli pod ziemią

Gość nowy

mnie nie było i widzę że dużo się zmieniło na wpr24, planowane wyłączenia prądu...to chyba coś nowego ???