27° Piątek
20 Lipca

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr

wpr24

Planowane wyłączenia prądu

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

PONIEDZIAŁEK 2 LIPCA
Baranów: godz. 9.00 – 12.00 – ul. Wspólna, Armii Krajowej.

Brwinów: godz. 15.00 – 17.00 – ul. Jaśminowa od nr 2 do 9, Stanisława Lilpopa od nr 35, Raszyńska od nr 3 do 17, Myśliwska 24, Wiewiórek od nr 35 do 75 i od nr 12 do 30, Partyzantów od Kępińskiej do Warszawskiej, Kępińska od nr 57 do 67B i od nr 56 do 74.

Budy Zosine: godz. 9.00 – 12.00 – nr 1-12.

Kopiska: godz. 9.00 – 12.00 – nr 48-64.

Kozerki: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Marsa 1, 4, 6, 9, 10A, 11, 17, 19, 21, 21A, 23, 27, 29,  Orlicz-Dreszera od nr 18 do nr 46, Mleczna 2, 3, 4, 4A, 8K, 9.

Owczarnia: godz. 10.00 – 11.30 – ul. Żółwińska 50B, 50C, 52, 72.

Pęcice: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Pęcicka 3, 4, 5.

Piastów: godz. 8.00 – 14.00 – ul. Gimnazjalna.

Podkowa Leśna: godz. 10.00 – 11.30 – ul. Głogów od nr 3 do nr 9, Irysowa nr 1, 1A, 3 i od nr 2 do nr 16, Jałowcowa, Kalinowa 4, 6.

Pruszków: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Morska, Leśmiana od nr. 14 do nr. 20 i od nr 17 do nr 23, Grunwaldzka od nr 29A do nr 39i nr.47 ,26-38 i 44, Tuwima 34.

Raszyn: godz. 8.00 – 14.00 – ul. Grocholskiego od nr 9 do nr 12, Zielona od nr 11 do nr 26, Godebskiego od nr 24 do 34 oraz od nr 19B do nr 25.

Rusiec: godz. 8.00 – 14.00 – ul. Cytrusowa, Agrestowa, Agatowa, Żwirowa, Winorośli, Główna, Owocowa, Arbuzowa, Spółdzielcza.

Żabia Wola: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Rąbieńska, Ślaskiego, Kwiatowa, Krańcowa, Okrężna, Łąkowa, Główna, Chełmońskiego. 

Żółwin: godz. 10.00 – 11.30 – ul. Pochyła od nr 11 do nr 19 o pd nr 12 do nr 18. 

WTOREK 3 LIPCA
Grodzisk Maz.: godz. 7.00 – 16.00 – ul.  Żyrardowska od 1 do ul Kasztanowej - nr nieparzyste, Kasztanowa, Żurawia, Czapli, Cyraneczki.

Kozery: godz. 7.00 – 16.00 – ul. Gruntowa 2.
. – .
Piastów: godz. 8.00 – 15.30 – al. Krakowska od nr 25 i 28 do Warszawskiej, Pomorska, Powstańców Warszawy, Hallera od nr 19 do 45 i od 20 do 38, Kostki od al. Krakowskiej do Hallera, Warszawska 36.

Reguły: godz. 7.30 – 9.00 – ul. Kuchy, Przytorowa, Aleja Powstańców Warszawy.

Wólka Grodziska: godz. 7.00 – 16.00 – nr 1 i 2.

ŚRODA 4 LIPCA
Janinów: godz. 12.00 – 16.00 – ul. Brazylijska, Włoska, Gwiaździsta.

Kałęczyn: godz. 12.00 – 16.00 – ul. Zgodna, Wylotowa, Włoska, Spójna.

Milanówek: godz. 8.00 – 15.00 – ul.  Średnia od nr 127 do nr 133 (bez nr 131) i od nr 158 do nr 178).

CZWARTEK 5 LIPCA
Piastó: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Krakowska od PKP do Warszawskiej, Słowiańska, Jagiełły, Skargi, Lwowska od 12 do 18, Siemiradzkiego od 32 do 40 i nr 27, Hallera 12

PIĄTEK 6 LIPCA
Grodzisk Maz.: godz. 8.00 – 14.00 – ul. Radońska od nr 1 do nr 5C i od nr 2 do nr 8A, gen. Maczka.

Komorów: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Podlaska, Sieradzka, Aleja Marii Dąbrowskiej od Kaszubskiej do Sieradzkiej.

Odrano-Wola: godz. 8.00 – 14.00 – ul. Miodowa, Malarska, Kolorowa, Lazurowa od nr 44 do 88 i od 49 do 103.

Owczarnia: godz. 12.00 – 17.00 – ul. Żółwińska od nr 30 i 15a do nr 38 i 10 


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Antoni

Ile razy w ciągu roku PGE wyłącza prąd? Można się pomylić o 500 razy.