18° Piątek
19 Października

Sob

Seweryn Dębiński

Płonął dom jednorodzinny przy ul. Adama [AKTUALIZACJA]

Przy ul. Adama w Pruszkowie palił się budynek jednorodzinny. Z pożarem walczyło siedem zastępów straży pożarnej.

O zdarzeniu poinformowała nas czytelniczka Renata. – Na domkach jednorodzinnych w okolicach  basenu Kapry kilka zastępów straży pożarnej na sygnale. Czy wiecie coś więcej? – napisała na facebooku.

Z prośbą o informacje zwróciliśmy się do pruszkowskich strażaków. – Pożar budynku jednorodzinnego przy ul. Adama. Na miejscu cztery zastępy, pożar rozwinięty, jedna osoba ewakuowana, na szczęście nie ma obrażeń. Aktualnie cały czas trwają nasze działania – mówi st. kpt. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

AKTUALIZACJA GODZ. 17.00

Strażacy zakończyli główne działania gaśnicze. Natomiast nadal trwa dogaszanie budynku. – W sumie pojawiło się siedem strażackich pojazdów. Na miejscu pracują jeszcze strażacy, są to czynności związane z dogaszaniem pożaru i usuwaniem wyposażenia, mebli z budynku. Wnętrze ucierpiało mocno, jeśli nie powiedzieć, że prawie całe uległo wypaleniu. Pożar był tylko na parterze, na szczęście ogień nie przeniósł się na dach – mówi st. kpt. Karol Kroć. – Wszystko wskazuje na to, że wskutek nieostrożności tejże osoby dorosłej doszło do pożaru – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

a gdzie jest ul.Adama?

Gość

To ten sam pijaczyna który dachował 3 miesiące ten na ul. Ewy

Buffy

Chyba coś się dziś paliło na ul Adama ale nigdzie nie ma żadnej informacji...

Wydalony strażak

Pablo, każdy chce zarobić...

Piotrek

szkoda człowieka....ale tak musiało się skończyć...

Gość

Chyba ulica Andrzeja ?

pablo

Na pomoc gnala tez Straz Pozarna z Milanowka i Brwinowa chyba. Co to sie pali?

Daro

Slyszalem i widziales radiowozy jak jechaly. A mieszkam przy Palacu