24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Bolo Skoczylas

Podszywają się pod pracowników OPS

Ośrodek Pomocy Społecznej w Milanówku alarmuje, że na terenie miasta pojawili się oszuści, którzy podszywają się pod pracowników OPS-u. – Spływają do nas informacje od mieszkańców, że do osób starszych dzwonią osoby podające się za pracowników – informuje OPS.

Oszuści dzwonią do mieszkańców i podając się za pracowników OPS oferują rehabilitację w domu. W ten sposób chcą dostać się do mieszkań osób starszych. Jaki może być dalszy scenariusz łatwo się domyślić. Seniorzy mogą stracić pieniądze i kosztowności, które mają w swoich mieszkaniach.

– Informujemy, że Ośrodek Pomoc Społecznej w Milanówku nie podejmuje tego typu działań. Prosimy o zachowanie ostrożności i uprzedzenie o takiej sytuacji najbliższych – apeluje milanowski OPS.

Jeśli otrzymamy telefon z taką ofertą lub, co gorsze, ktoś z naszej rodziny będzie ofiarą oszustów, należy zgłosić się na policję lub straż miejską.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

jan

czekam czasem u mojej babci na taki dzwonek lub telefon jak by co babcia ma dać znac kiedy przyjdą. Będę wtedy czekał z kijem nabitym gwoździami zrobię im rehabilitację .......hahahahahahahahaha

Ted

a policja co robi ? Policja wspólnie z naczlenikiem państwa ma miesiączkę i jej nie ma w pracy bo pilnuje podpasek prezesa w Warszawie.