25° Wtorek
18 Września

Śr

red

Pogoda nie dopisała, ale widzowie tak. Kino Letnie wystartowało!

Pierwszy seans Pruszkowskiego Kina Letniego za nami. W sobotni wieczór w Parku Kościuszki widzowie „uzbrojeni” w koce i ciepłe bluzy obejrzeli hitowy „La La Land”.

Kiepska pogoda nie odstraszyła pruszkowskich miłośników kina. Wygodne leżaki i krzesełka zapełniały się od godz. 21.00. Pół godziny później na dużym ekranie ropoczęła się projekcja wielokrotnie nagradzanego „La La Land” z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone w rolach głównych. – Fajny start, super, że kino pod chmurką wraca do Pruszkowa, ale pogoda mogłaby być odrobinę dla nas łaskawsza – mówiła nam po seansie Marta. – Z domu wyciągnęła mnie dziewczyna, sam bym się nie wybrał na musical, ale film zaskakująco dobry – przyznał w rozmowie z nami Paweł.

Przypominamy, że w tym roku Kino Letnie wróciło do pruszkowskiego Parku Kościuszki. W jego kolejnych odsłonach będzie można obejrzeć takie filmy jak „Snowden”, „Złe Mamuśki”,„Transcendencja”, „Iluzja 2”, „Przełęczy ocalonych”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „John Wick 2” i „Nerve”. Wstęp wolny.

Kolejny seans już za dwa tygodnie! Do zobaczenia!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Alkohol w okolicy sprzedaje sie znakomicie.

Gość

Przydałoby sie popracować nad ostrością i kontrastem obrazu bo w sporej części filmu nie było nic widać. Oglądania tez niestety nie ułatwiają włączone lampy w parku dookoła ekranu.

Gość

80% patologii tam przychodzi

Gość

Latarnie przy fontannie powinny być wygaszone. Tak to żaden obraz i żadna przyjemność oglądania.

Rado

Porazka inicjatywa i miejsce. Wiocha. A jakosc uslug oblesna!