19° Sobota
22 Września


KPP Grodzisk Maz.

Policja nadal poszukuje tej kobiety

Osoba widoczna na powyższym zdjęciu nadal poszukiwana jest przez grodziskich policjantów. Chodzi o śmiertelny wypadek drogowy, w którym zginął 59-letni mężczyzna. Doszło do niego na drodze krajowej nr 8 w Żabiej Woli. Pojawiły się nowe fakty. To poszukiwana kobieta zgłosiła informację o tym zdarzeniu...

Przypomnijmy. 14 października po godz. 22.00 na trasie katowickiej odnaleziono zwłoki mężczyzny. Do odkrycia doszło przy przejściu dla pieszych w Żabiej Woli. Od same początku policjanci podejrzewali, że mężczyzna zginął w wypadku samochodowym. A ten miał się zdarzyć tego samego dnia, którego ujawniono ciało, lecz ok. godz. 18.30. 

Funkcjonariusze jakiś czas temu opublikowali nagranie z monitoringu, na którym widać kobietę. Do tej pory do końca nie było wiadomo dlaczego jest poszukiwana, policjanci informowali jedynie, że może posiadać istotne informacje w tej sprawie. Okazało się, że to ona poinformowała policję o zdarzeniu. – Funkcjonariusze dotarli do kolejnego nagrania monitoringu, na którym widoczna jest kobieta informująca o zdarzeniu. Poszukujemy osoby widocznej na monitoringu nagranym tego samego dnia około 19.40 na stacji metra Wierzbno oraz przed 20.00 na stacji Racławicka w Warszawie – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. 

Każdy, kto rozpoznaje wskazaną na nagraniu kobietę, posiada informacje na temat wypadku lub poruszał się drogą krajową nr 8 w czasie zdarzenia, pojazdem wyposażonym w rejestrator wideo, proszony jest o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19, tel. 22  755 60 10 (11,12,13) lub 997, e-mail: dyżurny.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl. 

Policjanci gwarantują zachowanie anonimowości.

Oto nagrania, które zdobyła policja:


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Nie dziwi was że dostali informację o zdarzeniu od świadka i stracili z nim kontakt?

Wp(ie)r(d)

Zapomnieliscie napisać najważniejsza informacje: Pisaliśmy o tym TU.

Głos

Poznaję ją po tym piperzyku na lewym policzku...Po za tym co chcecie wy wstrętne PiSiory od dziewczyny! Ona pisała akurat bardzo ważnego smsa do koleżanki a że tamten szedł po pasach to nie jej wina! Wejście na pasy nie upoważnia do tego żebyśmy się zatrzymywali! Już jedna PiSowska babcia weszła na pasy gdy jechał Jaśnie Wielmożny Pan Najsztub jechał pomimo zatrzymanego prawa jazdy i bez ważnych ubezpieczeń i przeglądów samochodu.To jawne zamachy PiSowców na Nowoczesnoją POlskje!

komix

Jak zgłosiła to od razu jest poszukiwana?? Czy to może ona walnęła?