24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Seweryn Dębiński

Policja szuka świadków awantury na ul. Ryżowej

Stołeczna policja apeluje o pomoc do osób, które pod koniec kwietnia mogły widzieć awanturę z udziałem kilku mężczyzn na ul. Ryżowej w Warszawie. Jeden z uczestników tego zajścia trafił z obrażeniami do szpitala i tam zmarł.

Szczegóły tego zdarzenia nie są znane. Wiadomo jedynie, że doszło do tragicznej w skutkach bójki. – Policjanci stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 27 kwietnia 2018 roku około godziny 23.00 przed restauracją (barem) przy ulicy Ryżowej na wysokości posesji nr 38, przy skrzyżowaniu z ul. Dzieci Warszawy. Miała tam miejsce awantura pomiędzy kilkoma mężczyznami. Jeden z nich odniósł poważne obrażenia i zmarł po przewiezieniu do szpitala – informuje Komenda Stołeczna Policji.

Ktokolwiek posiada bezpośrednie informacje o przebiegu tego zdarzenia lub wiedzę na temat tożsamości mężczyzn w nim uczestniczących i miejscu ich obecnego pobytu proszony jest o kontakt z policjantami pod nr tel. 22 603 65 59 bądź z najbliższą jednostką policji.

Informacje można przekazać także drogą mailową na adres: naczelnik.terror-zabojstwa@ksp.policja.gov.pl


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

To JA!

@13:22, SKUP SIĘ I PRZECZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM TOWARZYSZU. To go ciebie było, w twoim jęz. "Charaszo", panimajesz?

Gość

do to ja - "charaszo" ohhh yeahh, wreszcie mówicie językiem swojego boga putina.

To JA!

Do 10:04 Te, prowokator RP! SPADAJ DO SWOICH OBYWATELI RP I TAM UJADAĆ W SWOIM OGRODKU, NIC TU PO TOBIE, CHARASZO?8

Gość

Do gościa z 19.09 któremu wszystko pod politykę podpada i ma obsesję antyPO. Życzę ci żebyś żył do czasu aż Donald wykopie żoliborskiego karła z limuzyn utrzymywanych za pieniądze Polaków i zmusi go do poruszania się bez obstawy tak żeby każdy mógł go opluć. Czyli już niedługo. Obawiam się tylko czy karzeł doczeka.

Gość

Ta szukajcie a znajdziecie,ktos mial pecha ktos bedzie mial sumienie do konca zycia na karku,przyroda, wezcie tak jak na odp..rdol przesluchania kogos z ulicy i postawcie na konfrontacje hehehehehheh

Gość

Pewnie jacyś yntelygentni fani alimenciarza. Ci co wierzą ze unia ochroni nas przed Rosją a wegetarianstwo przed głodem w Afryce. Zjadacze idealnie prostych unijnych marchewek, którzy nigdy nie smarkają dwa razy w te sama chusteczkę. Koledzy rudego Kaszuba który obiecał ze wyrzuci z rzadu każdego za podniesienie podatków a jakoś sam siebie nie wyrzucił. Mieszkańcy zielonej wyspy szczęśliwi co roku jak można u harekryszniaka potaplac się w błotku i zapodać dobry towar w tetnice przy dzwiekach demonicznego wycia w mikrofon. Ich największy autorytet to Nergal i Łysy z Brazzers. Dobrze wspominają gimnazjum bo wtedy zaczeli brać narkotyki i nosić czarne koszulki do tłustych długich włosów. Na marszu niepodległości ich nie zobaczysz bo są „lliberałami o lewicowej wrażliwości” a nie „kibolami”. O Wałęsie mówią, ze to „on sam rozwalał tamten system”.

Gość

Znam świadków ale Jehowy, mogli coś widzieć.

none

Wow... Do zdarzenia doszło 27 kwietnia 2018 roku około godziny 23.00 a informacja, że policja szuka świadków - 21 maja 2018. Blisko 4 tygodnie zajęło policji stwierdzenie, że potrzebują świadków i skontaktowanie się w tej sprawie z mediami?