°


pixabay

Policjanci poszukują właściciela pieniędzy

Policjanci z raszyńskiego komisariatu policji poszukują osoby, która zgubiła znaczną sumę pieniędzy. Funkcjonariusze proszą właściciela o kontakt.

Mundurowi z komisariatu w Raszynie szukają osoby, która zgubiła znaczną ilość gotówki. Pieniądze zostały znalezione 29 czerwca w Raszynie przy ul. Na Skraju. – Gotówka leżała na ulicy. Nie możemy powiedzieć o jaką kwotę chodzi, ani tego w co pieniądze były schowane – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Osoba, która w tym dniu zgubiła pieniądze proszona jest o kontakt osobisty z komisariatem policji w Raszynie przy al. Krakowskiej 16 oraz kontakt pod numerami telefonów 22 720 01 07 lub 22 604 68 50.


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Zapora

Te komentarze świadczą o ich atorach!!!

Gość

Raszyn i wszystko jasne. Po te pieniądze nikt się nie zgłosi. Właściciel bardzo słabo mówi po polsku i na pewno nie czyta podobnych portali w internecie. A nawet gdyby - na pewno nie przyzna się że obraca taką gotówką.

Gość

A może to odprawa jaką dostał wiceburmistrz z Grodziska Maz. Ale skoro znowu został przyjęty na to samo stanowisko - to dostanie następną.

Kaja

To moje pieniądze. Proszę dostarczyć na najbliższy punkt pobrań krwi

Gość

Jaka ta milicja jest uczciwa pewnie skończyły się łapki

Gość

@Ank Idź sprawdź.

Gość

Rydzyk przyjmuje gotówkę

Anka

A czy "przez roztargnienie" mogę stwierdzić że to moje ale nie pamiętam kwoty?

kac_x

To moje!