19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
Bolo Skoczylas

Policjant ranny podczas interwencji

W poniedziałkowy wieczór pruszkowscy policjanci zostali wezwani na interwencję do agresywnego mężczyzny. Ten zaatakował jednego z funkcjonariuszy.

Informację o tym, że w Nadarzynie wydarzyło się coś niepokojącego otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. – Przy ul. Pruszkowskiej w Nadarzynie interweniowali policjanci, było kilka radiowozów i pogotowie. Zatrzymali agresywnego mężczyznę, który zaatakował jednego z policjantów – czytamy w mailu nadesłanym na skrzynkę kontakt@wpr24.pl.

Z pytaniem, co wydarzyło się na miejscu, zwróciliśmy się bezpośrednio do pruszkowskich mundurowych. – Potwierdzam, że doszło do takiej interwencji. Policjanci zostali wezwani do agresywnego mężczyzny, który stanowił zagrożenie dla siebie i swoich najbliższych. Podczas wykonywania czynności na miejscu jeden z funkcjonariuszy został zaatakowany i doznał urazu nogi. Agresywny mężczyzna, pradopodobnie niezrównoważony, trafił do szpitala – wyjaśnia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

elektryk wysokich na

Ja mu roboty nie wybierałem. Jest kasa jest ryzyko.

xD

I to są właśnie polskie służby, patrol nie daje sobie rady ze zwykłym wariatem co kopie po nogach, antyterroryści nie potrafią utrzymać tarczy i dostają serią z kałacha, śledczy to kompletni debile

Stefan

jak widać to obraz policji . Od czego mają takie urządzenie : https://pl.wikipedia.org/wiki/Tonfa

Zapora

Ted paralizatorem to tobie uszkodzili mózg , a łeb zmoczyli w pisuarze!

Gość

Uraz nogi...... najczęstszy podczas ucieczki.....

ChujWTegoPolicjanta

Współczuję :(

Ted

to właśnie nowa pisuarna policja .... nie potrafią poradzić sobie z jednym. Powinni paralizatorem ... i wtedy nagrody dostają większe :-)

Gość

Po alkoholu czy narkotykach?

silver

Przewrócił się jak uciekał.

Adam

Jakis psychol. Po dopalaczach moze!