30° Czwartek
21 Czerwca

Pią

Sob

NieBolo Skoczylas

Policjantka uderzyła w słup

Kierowcy muszą mieć oczy dookoła głowy, bo z każdej strony czai się niebezpieczeństwo. Na ul. Przemysłowej w Pruszkowie funkcjonariuszka policji uderzyła radiowozem w słup.

Ciągle mówi się o zachowaniu ostrożności podczas jazdy, jednak wystarczy chwila, żeby doszło do kolizji. Na ul. Przemysłowej policjantka wykonała nieudany manewr cofania. – Takie sytuacje się zdarzają. Policjantka cofała radiowozem i uderzyła w słup. Nie odnotowano żadnych uszkodzeń. Prawdopodobnie funkcjonariuszka zostanie ukarana mandatem – mówi st. asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 16

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

łeeee

eee tam . Trenowała do egzaminu wstępnego do BOR

Gość

Dajcie Dziewczynie spokój, bo każdemu może to, się trafić ...

jak na imię?

ha ha ha a jak miała ta policjantka na imię :)?

Gość

Chciałam nadmienić, może nie wszyscy wiedzą, że jeśli kupuje się działkę, to urząd dając opinię o zagospodarowaniu działki, informuje ewentualnego nabywcę lub właściciela działki, że parking na posiadane auta należy zabezpieczyć na terenie działki, a nie na ulicy. Jest to ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa w przypadku zdarzeń losowych. Jestem za takim rozwiązaniem, a nie parkowanie na ulicy. To jest lenistwo, ciężko otworzyć bramę, garaż itd. to tak abstrahując od tematu ...

Gość 2

Do gość - chodnik jest dla pieszych i jasno wynika z przepisów 1,5 metra a nie mniej a wykonawcy niech się dogadają z EBB jest miejsce z boku bloku . Czy wykonawca naprawi zniszczony trawnik przy połączeniu do budynku do ogrzewania?

roman

bo gdy policjant w damskim mundurze wykonywał opisywany manewr tego słupa tam nie było ! bo zły słup był :-DDD

Gość

pewnie dostanie mandat bo w pruszkowskiej jest jeden nadgorliwy policjant

Brwinowinin

Jejku ale ważny temat że jakaś baba w mundurze uderzyła w słup. Wpr mógłby się zajmować ciekawszymi tematami, takimi jak targi reklamowe RamaDays w Nadarzynie o których portal nie wspomniał nawet słowa

Gość

Do Gościa 2: Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj - garaże podziemne nie są jeszcze udostępnione do użytkowania!!!! Zresztą tam parkują wykonawcy - ci którzy wykańczają ludziom te mieszkania. Za jakiś czas ten problem się skończy. Ciekawe czy ta Pani rozwaliła jeden z tych nowych słupów ze światłami LED które za własne pieniądze (czytaj tych którzy zrobili mieszkania) zrobiło EBB czy jeden z tych starych?

Gość 2

Na przemysłowej parkują gdzie popadnie mieszkańcy nowego bloku i zastawiają chodniki i będą niszczyć zieleń jeśli jakaś przetrwa . A przecież mają własny garaż . Szkoda że nasza dzielna SM nie pojawia się za często w tym rejonie . Strefa płatnego parkowania by się przydała . Szkoda że gazeta nie zrobi artykułu z Pruszkowa o parkowaniu a miejsc jest dużo .

Gość

Na ulicy Przemysłowej jak i pobliskich (Obrońców Pokoju, Daszyńskiego, Ołówkowa) powinno być płatne parkowanie z możliwością wykupienia abonamentu dla mieszkańców. Ludzie robią sobie z tych miejsc Park&Ride, a mieszkańcy nie mają gdzie parkować. Trzy kółka dookoła, żeby w ogóle znaleźć miejsce gdzie parkowanie jest dozwolone tylko dlatego że cymbał jeden z drugim zostawia samochód na 10 czy 12 godzin bo jedzie do pracy. Ciekawe jakby się czuli gdyby na ich osiedlach wszystko było zastawione przez ludzi tam nie mieszkających!

Nobody

Winna!!! Nie dostosowała prędkości do panujących warunków na jezdni plus brak należytej ostrożności!!! Mandat i zabranie prawa jazdy za spowodowanie zagrozenia katastrofą drogową!!! Zwykły obywatel tak by oberwał od policji. A tu? " Takie sytuacje się zdarzają. Policjantka cofała radiowozem i uderzyła w słup. Nie odnotowano żadnych uszkodzeń. Prawdopodobnie funkcjonariuszka zostanie ukarana mandatem – mówi st. asp. Karolina Kańka(...)" To jest polska właśnie.

Gość

Mandat za takie coś? Przecież nie zrobiła tego umyślnie, a zniszczenia radiowozu to głównie tylna prawa lampa. Tu spokojnie można zastosować pouczenie. Bądźmy ludźmi, nie róbmy sobie kłopotów nawzajem. Każdemu może się zdarzyć.

Gość

A PO da jej adwokata ?

Alchemik

W informacji zabrakło wzmianki czy słup był trzeźwy ;)

Gość

No tak bo te kobiety w policji to potrzebne jak psia buda dzikiemu wilkowi. Kobiety za kółkiem to sam problem dla normalnych uczestników ruchu, w wypadku radiowozie nie inaczej.