25° Wtorek
18 Września

Śr

zrzutka.pl

Pomóż Gabrysi w walce z rakiem

Energiczna i uśmiechnięta 4-letnia Gabrysia z Pruszkowa potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka środków na leczenie dziewczynki. Razem możemy więcej!

Zamiast cieszyć się dzieciństwem, Gabrysia musi odwiedzać lekarzy i przechodzić kolejne bolesne zabiegi. Najbliżsi 4-latki głęboko wierzą, że wspólnymi siłami uda się pomóc dziewczynce. Mimo problemów zdrowotnych Gabrysia jest niezwykle energiczna i ciekawa świata.

Rodzice dziewczynki byli w szoku, gdy u Gabrysi wykryto złośliwego raka znajdującego się między kręgosłupem, a rdzeniem kręgowym. Operacja usunięcia guza udała się i wszyscy byli przekonani, że 4-latka będzie zdrowa. Najbliżsi musieli przygotować się jednak na kolejną batalię z chorobą. – Kolejny rezonans wykazał, że w ciągu 2 tygodni guz odrósł i stał się jeszcze większy niż poprzednio. Co więcej... nowotwór przerzucił się na płuca. Taki przypadek zdarza się raz na milion. Rozpoczynamy drastyczne leczenie chemioterapią. Obecnie walczymy o życie. Po zwycięstwie czeka Nas bardzo długie i kosztowne leczenie – czytamy w opisie zbiórki prowadzonej na leczenie 4-letniej mieszkanki Pruszkowa.

Każdy, nawet najmniejszy gest się liczy. Wśród rodziny i znajomych Gabrysi trwa pełna mobilizacja. Wszyscy głęboko wierzą w powodzenie akcji. Zbiórka prowadzona jest tu


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Bidulka...taka śliczna Duuuzo zdrowia kochana !!!!

toxiko

Precyzyjnie i bardzo szczegółowo opisać temat na wykop.pl Udokumentować wszystko wynikami badań. Społeczność wykop.pl chętnie pomoże :) Tylko mówię, opis musi być treściwy i poparty dowodami. Ja wiem, że to nie jest żadna ściema - ale obcy ludzie nie.