18° Piątek
19 Października

Sob

stock

Poranna kolizja na A2

Rankiem na autostradzie A2 doszło do stłuczki trzech aut. – Nie było osób poszkodowanych – poinformowała podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Wypadek na autostradzie A2 na wysokości Pruszkowa. Zderzyły się trzy samochody. Trzy osoby ranne – czytamy w mailu nadesłanym na kontakt@wpr24.pl.

Policjanci zaznaczają jednak, że zdarzenie nie było poważne. – Kolizja miała miejsce na wysokości miejscowości Falęcin. Renault uderzyło w jadące przed nim renault, a to wjechało w jadące z przodu volvo. Nikomu nic się nie stało. Przez chwilę zablokowany był lewy pas w kierunku Warszawy. Ruch został już udrożniony ale mogą tworzyć się korki – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925. 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

powinien być jeden pas. Stolica nie potrzebuje buractwa.

Gość

powinny być trzy pasy ...i znów gamonie nie pomyśleli przy budowie . Do czego się dotkną to spieprzą ---ronda , zjazdy itd ... jakieś średniowieczne myślenie .....

Gość

Wcale nie trzeba jechać wolno tym lewym. Nawet jak się wyprzedza szybko samochody jadące zdecydowanie wolniej, ale jest ich np kilka to i tak się trafia jakiś hart, który nie może poczekać aż się zjedzie przed nimi, tylko wisi na zderzaku i mruga, zmuszając do wciskania się między nie i hamowania. A to też nie jest bezpieczne.

Gość

Blokowanie lewego pasa to plaga dzisiejszych czasów.

none

Czyli tradycyjnie: jazda lewym pasem z prędkością żółwia i nieustępowanie przejazdu.