24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Archiwum

Poranne utrudnienia na linii WKD [AKTUALIZACJA]

Poranna awaria kolejki WKD na przystanku Warszawa Aleje Jerozolimskie znacznie utrudniła poranną podróż do stolicy. Sytuacja na szlaku powinna już wracać do normy.

Do usterki pociągu relacji Grodzisk MAzowiecki - Warszawa Śródmieście WKD doszło około godz. 7.00. – Warszawska Kolej Dojazdowa informuje, że ok. godz. 7.00 w rejonie przystanku osobowego „Warszawa Aleje Jerozolimskie” awarii uległ skład obsługujący kurs nr 114 w relacji Grodzisk Mazowiecki Radońska (odj. 6:16) - Warszawa Śródmieście WKD (przyj. 7:16). Skład jest aktualnie spychany przez następny pojazd w kierunku stacji Warszawa Śródmieście WKD. Szacowany czas dojazdu na stację Warszawa Śródmieście WKD ok. godz. 7:55 – czytamy w pierwszym komunikacie przewoźnika.

Po godz. 8.00 WKD poinformowała, że uszkodzony skład został zepchnięty do stacji Warszawa Śródmieście WKD. – Po wykonaniu czynności manewrowych ze stacji Warszawa Śródmieście WKD ok. godz. 8.10 odjedzie pociąg w kierunku stacji Podkowa Leśna Główna – zapewniła WKD.

Ruch pociągów powinien powoli wracać do normy.

AKTUALIZACJA godz. 8.30:
Około godz. 8.20 zakończono czynnosci manewrowe na stacji Warszawa Sródmiescie WKD. Ok. godz. 8.30 wyprawiony został pociąg ze stacji Warszawa Srodmiescie WKD w relacji do stacji Komorów. Pociąg po dojeździe do stacji Komorów zostanie obrócony w relację powrotną do Warszawy ok. godz. 9.00.
Ok. godz. 8.35 ze stacji Warszawa Sródmiescie WKD zostanie wyprawiony pociąg nr 209 w relacji do Milanówka.

AKTUALIZACJA godz. 8.45:
Około godz. 8.40 ze stacji Warszawa Sródmiescie WKD wyprawiony pociąg nr 317 w relacji do stacji Podkowa Leśna Główna.
 

AKTUALIZACJA godz. 8.50:

Pociąg nr 317 ulega skróceniu do stacji Komorów. Ok. godz. 9.20 skład zostanie wyprawiony w relację do Warszawy. Pociąg nr 209 ok. godz. 9.20 dojedzie do Milanówka i zostanie wyprawiony w relację do Warszawy.

Najbliższy odjazd pociągu ze stacji Podkowa Lesna Główna w kierunku Warszawy ok. godz. 9.30.

AKTUALIZACJA godz. 9.20:
Najbliższe odjazdy ze stacji Komorów w kierunku Warszawy: 9.20, 9.40. Najbliższy odjazd ze stacji Podkowa Lesna Główna w kierunku Warszawy ok. 9.30.

AKTUALIZACJA godz. 10.00:
Przywracany jest rozkładowy ruch na linii.
 


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Niech zgadnę, zesrał się Pojazd Eksperymentalny Szczególnie Awaryjny?

Gość

@Gość: jak się ma szczęście i jest wewnątrz pociągu to informuje maszynista. Czekałem na przystanku i o dziwo tym razem na tablicach leciały informacje w ostatnim przewijanym pasku - różne dla różnych kierunków. Choć pozostałe wiersze według "zwykłego" rozkładu.

i am the passenger

a jakie wrażenia po przejażdżce EN95? bo rzadko jeździ i nie miałem szansy sprawdzić... jak w środku?

Gośćxxxx

wolę Pese bo wieksza. Predatory są dla krasnoludków

Gość

Ze wszystkich systemów informacyjnych najlepiej sprawdzają się maszyniści, którzy ogłaszają co i jak. Cała reszta czyli Dynamiczna Informacja Pasażerska leży i kwiczy.

Gość

Ostatnio w weekend jechalem Pesa do Wawy i przy Reducie maszynista musial wyjsc z kabiny i cos poprzestawiac w elektronice, zeby pociag ruszyl. Pesy to niestety wielki bubel i techniczny, i ergonomiczny (koszmarnie rozplanowane wnetrze), do tego sapiacy i glosny.

benek the roman

A jak zadzial system informacyjny? Były jakieś komunikaty czy standardowo niebieskie tło,nikt nic nie wie i ogolna dezinformacja. ..

Gość123

To nie ludzie tylko takie są wagony Pesy

Gość

Niech zgadne , sklad z Bydgoszczy?

Gość

Napiszcie coś więcej o tym, co się dzieje na WKD. Praktycznie nie ma tygodnia bez awarii, jak nie zanik napięcia w sieci, to popsuty skład. Niech się ci ludzie ogarną.