25° Wtorek
18 Września

Śr

Czytelniczka

Poranne zdarzenia drogowe

Pogoda nie rozpieszcza kierowców. W Mosznie dachował fiat, z kolei na wiadukcie w Piastowie doszło do kolizji dwóch pojazdów. Policja apeluje o ostrożność.

Warunki atmosferyczne nie należą do najlepszych, dlatego warto zdjąć nogę z gazu. Inaczej efekt może być taki jak w Mosznie. – Kierowca fiata nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i dachował. Na szczęście nic mu się nie stało – podaje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Z kolei w Piastowie zderzyły się dwa pojazdy. – Do kolizji doszło na wiadukcie o 7.20. Kierowca Suzuki nieprawidłowo wymijał hyundaia. Doszło do zderzenia, jednak nikt nie ucierpiał. Kierowcy byli trzeźwi – mówi podkom. Kańka. 

Policja apeluje do kierowców o rozważną jazdę. – Z uwagi na panujące warunki warto zdjęć nogę z gazu i zachować szczególną ostrożność – podkreśla rzecznik pruszkowskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Do Gość z 2017.09.18 17:43....Sam jesteś gamoniem...cieciu parkingowy

Gość

Szanowna Redakcjo. Widzę manipulacje w dodawanych komentarzach. Wczoraj skomentowałem wypowiedź "brwinowianina". Nie ukazał się. Dzisiaj patrzę i widzę, że komentarz "brwinowianina" jest diametralnie inny niż wczoraj. Jeśli coś Wam nawaliło to należało tamte komentarze przenieść TU!!! A teraz do "brwinowianina". Pomimo, że miałeś czas nadal nie odrobiłeś pracy domowej. Poszukaj, poczytaj a będziesz wiedział, które drogi do kogo należą i kto za nie odpowiada. A Kosiński za remontowanie dróg powiatowych karnie by odpowiadał. Czytaj, czytaj, czytaj a potem pytaj i nie pisz głupot bo się ośmieszasz.

ogarnięty

ogarnijcie się. wszystko jest ok: http://wiadomosci.wpr24.pl/poranne-zdarzenia-drogowe;32258.html

Gość

Żadna cenzura, artykuł został dodany ponownie pod innym adresem, bez przeniesienia komentarzy. Tutaj macie swoje komentarze gamonie - http://wiadomosci.wpr24.pl/poranne-zdarzenia-drogowe;32258.html

Gość

Jak za komuny...cenzura....hahaha...

Gość

Jacek, popieram. Mój komentarz dotyczący właśnie takiego zachowania, nie został wcale dodany. Nikomu nie ubliżyłam ani nie używałam niecenzuralnych słów. I jeszcze raz napisze. Ten kto przesłał zdjęcie, zamiast robić fotki, mógłby się skoncentrować na prowadzeniu auta. Później się dziwić, że są wypadki, skoro kierowcy robią wszystko oprócz prowadzenia samochodu.

Głos

Ocho widzę cenzura internetu zaczyna działać tak samo jak w ostoi wolności i demokracji,praworządności,w ukochanej ojczyźnie Thomasa Fuchsa, budków,scerbów,schetynów i krula ełuropy Thuske-w Niemczech!

brwinowianin

Dziś rano faktycznie korek zaczął się już przed wiaduktem w Koszajcu więc chcąc go ominąć skręciłem na Koszajec - potem Krosna Wieć (ul.Józefowska) - Krosna Parcela - Moszna. Co tam zastałem !!?? MASAKRA ! Droga wygląda jak po nalocie bombowców ! DZIURA NA DZIURZE !!! Widać że burmistrz Kosiński TOTALNIE zapomniał (delikatanie mówiąc) o tym, że tam też ludzie mieszkają i płacą podatki ! ZARAZ KTOŚ NAPISZE, że droga ta na odcinku 300m jest powiatową? Ale na odninku 5km jest drogą gminną , która jest w tak fatalnym stanie, że nadaje się tylko by ją zamknać !

Jacek

Kasowanie komentarzy, w których ludzie piszą, że publikując zdjęcia robione przez kierowców, którzy zamiast skupiać się na prowadzeniu zwalniają, żeby mieć dobre ujęcie i tamują ruch sami przyczyniacie się do generowania utrudnień jest dziecinne.