30° Czwartek
21 Czerwca

Pią

Sob

Niewikipedia.org

Porozmawiajmy o zwierzętach. Spotkanie z Dorotą Sumińską

22 września w filii nr 1 Biblioteki Publicznej w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się spotkanie autorskie z Dorotą Sumińską, lekarzem weterynarii, autorką wielu książek i po prostu przyjacielem zwierząt. Każdy kto kocha czworonożne stworzenia, i nie tylko, zaproszony jest na to wydarzenie.

Dorota Sumińska z zawodu jest lekarzem wterynarii. Na jej koncie znajduje się cała masa książek różnej kategorii, od poradników, biografie, powieści po publikacje przyrodnicze, a przede wszystkim te dotyczące zwierząt. Prowadziła takie programy telewizyjne, jak Zwierzowiec w TVP1 czy Między kuchnią a salonem w TVN. Sumińskiej nie brakowało też w radiu – Zwierzenia na cztery łapy w I Programie Polskiego Radia oraz Wierzę w zwierzę w Tok FM. Obecnie pracuje w swoim gabinecie weterynaryjnym na warszawskich Bielanach.

Podczas spotkania będzie można także pomóc innym zwierzakom zostawiając dla nich karmę. – W czasie spotkania będzie okazja do zakupu książek autorki po atrakcyjnych cenach. Zachęcamy również do wzięcia udziału w zbiórce karmy dla zwierząt, którą przekażemy wybranemu schronisku. Karmę można przynosić do siedziby Biblioteki w Józefowie. Spotkanie jest organizowane przy współpracy z Fundacją „Chcę mieć przyszłość” – mówi Monika Dziedzic, kierownik filii nr 1 w Józefowie, Biblioteki Publicznej w Ożarowie Mazowieckim.

Start: 22 września, godz. 18.00.
Miejsce: filia nr 1 w Józefowie, ul. Fabryczna 15.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/179577402586762/


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

do Daro 2017.09.14 09:59 OK. w takim razie poczytaj książki z serii " poczytaj mi mamo " treść i poziom literatury dziecięcej są adekwatne do twojego poziomu .howgh !

Daro

Nie czytajcie jej książek. Tam są same brednie albo teksty w stylu: " ten typ tak ma". W poradniku na temat jak nauczyć szczeniaka załatwiania się na dworze, możemy przeczytać kiedyś sam się nauczy. Niczego się nie dowiecie