19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
KPP Pruszków

Poruszał się kradzioną mazdą

Policjanci ze stołecznej komendy zatrzymali 42-latka, który podróżował kradzionym samochodem. Mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa.

– Patrolując ulice Brwinowa, uwagę stołecznych wywiadowców, zwrócił pojazd m-ki mazda. Policjanci zatrzymali samochód do kontroli. Podczas  legitymowania okazało się, że 42-letni kierowca nie posiada uprawnień do kierowania. Dalsze sprawdzenia ujawniły, że tablice rejestracyjne pojazdu są poszukiwane przez KPP Chojnice od 2014 roku, a sam pojazd skradziony został w 2016 roku z terenu Warszawy – podaje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Poszukiwany pojazd oraz tablice rejestracyjne zostały zabezpieczone przez policjantów, a kierujący zatrzymany. 42-latek usłyszał już zarzut paserstwa, do którego się przyznał. Na wniosek policji, prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Grozi mu do pięciu lat więzienia.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

To nie dziadek to Seba

Gość

a to dlatego że pociągi nie chodzą ,

Gość

@Daro - ale te dziadki mają więcej rozumu niż tacy "miszczowie" kierownicy jak ty. Wczoraj na A2 widziałem bolidy takich "miszczów" a raczej to co z nich zostało. Ja dziadek dojechałem swoją mazdą do celu bezpiecznie a takie barany jak ty..........na cmentarz. A jak szczęście ci dopisze to uciekniesz spod kosy i trafisz do szpitala.

Wiesiu

Skrót hehe zawsze 2 litery mniej dochodzi "-" czyli rachunek prosty :warto było użyć skrótu!!!

Daro

Mazda to dziadkowa Marka. Slaby samochod. Duzo lepszy Seat Leon !

Gość

M-ki mazda, uhuhu gorąco się robi takimi skrótami sypiecie..