29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

czytelnik Radosław

Pościg za nietrzeźwym kierowcą zakończony stłuczką

W sobotni wieczór mieszkańcy Piastowa byli świadkami policyjnego pościgu. Ten nie trwał zbyt długo i zakończył się stłuczką. Okazało się, że uciekający kierowca, był pod wpływem alkoholu.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od Krzysztofa – Wczoraj w późnych godzinach wieczornych w Al. Jerozolimskich miał miejsce pościg za samochodem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Pościg zakończył się kolizją uciekającego pojazdu z innym pojazdem na wysokości Tesco w Piastowie – napisał do nas na facebooku.

Nieco więcej informacji na temat zdarzenia przekazali nam policjanci z pruszkowskiej komendy. – Około godziny 20:45 policjanci z Piastowa zauważyli kierowcę seata, który na al. Tysiąclecia przejechał na czerwonym świetle. Postanowili zatrzymać go do kontroli. Kierowca zignorował jednak sygnały dźwiękowe i świetlne. Dojechał do skrzyżowania z Al. Jerozolimskimi, gdzie uderzył w drugi samochód również marki seat. Zdarzenie kwalifikujemy jako kolizję – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Okazało się, że kierowca, który nie zatrzymał się do kontroli był pijany. – Kierowca seata miał ponad 1,5 promila. Pasażer trafił do szpitala, ale nic poważnego mu się nie stało. Obaj mężczyźni to obywatele Ukrainy – poinformowała podkom. Kańka.

Kierowca seata został zatrzymany i usłyszy zarzuty popełnienia dwóch przestępstw: prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymania się do kontroli. Odpowie również za kilka wykroczeń.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 18

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Utwór na dzisiaj konwista 88-nie cofniemy się, słowa cały czas aktualne

Gość

Krystyna obraża Policjantów z Piastowa... Oni są w porządku!!!!

Gość

Panna Krysia herod baba winna dokonać obywatelskiego zatrzymania pijaka i zdobyła by powszechne uznanie obywateli i włodarzy MIASTA, które uhonorowalo by medalem od ministra Płaszczaka :)) Panno Krysiu do dzieła :))

as

wilczy bilet i dwóch zdziczałych ludzi mniej

Gość

Nie oszukujmy się, imigranci to zawsze w większości jest albo bydło albo w najlepszym razie prostaki, wystarczy sobie przypomnieć co się stało w Polsce w czasie tych fal emigracji tuż po otwarciu granic, z dnia na dzień z Polski wyjechała największa patologia, od razu powietrze zrobiło się lepsze. I takie same bydło teraz przyjeżdża do nas tyle że z ukrainy(specjalnie z małej)i dzieje się co się dzieje, należy wrócić do szczelnych granic i ukropów stąd wyrzucać, oni są mentalnie na poziomie nas 30 lat temu, z tego nic dobrego nie wyjdzie

Krystyna

Znam dziadka który bardzo często jeździ pijany ulicą Orzeszkowej i Tysiąclecia i nic mu nie zrobią. Kiedyś dzwoniliśmy na Policje w Piastowie aby go zatrzymali. Nie dali rady i dziadek nadal tak jak od wielu lat jeździ na bani. Raz gdy wysiadł z auta po zaparkowaniu, to niemalże przewrócił się.

Gość

Na Wysockiego mieszka dużo Ukraińców. To pewnie stamtąd.

Gość

Dobrze, że znowu nie zginął policjant.

ludwig

DO "MIESZKANIEC " nie ulegaj prowokacji , przecież to pisał jakiś tzw. polak który podszywa się pod ukraińca . Ja osobiście nic do nich nie mam , w moim bloku mieszka ukraińska rodzina z dzieckiem . Zawsze mili i uśmiechnięci , nigdy nie było z nimi problemów , nawet gdy odwiedzają ich znajomi i jest impreza to max do 22-giej . Zawsze jest tak że jak obcokrajowiec popełni przestępstwo to jest bardziej widoczne niż jakby zrobił to ktoś naszych

Gość

Biednym sąsiadom, pokornym z początku, widać, że zanika pokorność i zaczynają żyć życiem swojego podwórka. Albo się przystosujecie, albo wracacie skąd przyjechaliście. Polacy to nie Niemcy, Francuzi czy Anglicy. I zapomnijcie o tym, że damy sobie narzucać jakieś zawszaństwo.

Mieszkaniec

Do gość z Brwinowa z wpisem o16:21 H..wie skąd się tu znalazłeś i jak nie podoba ci się Brwinów, to wypiera. ..j na tą zasraną Ukrainę, Czeczenie czy Białoruś. Tu udajesz kozaka, a uciekłaś z własnego kraju bo wojna i gówno miałeś w gaciach. Swołocz! !!!

Obiektywny

Jasne. Pruszków to już sami Ukraińcy i Mułzumanie zapewne. Prawda jest taka, że 99,9 % wypadków po alkoholu powodują Polacy z fantazją ułańską

Gość z brwinowa

polacy, kwa polacy, jak ja was kwy nie nawidze! Jak ja was kwy nie znosze!

Gość

W Pruszkowie już chyba nie ma bloku, gdzie by nie zajmowali po kilka mieszkań. Częściej język Rosyjski słyszy się na mieście niż Polski.

Gość

A Piastun zapomniał swoje trzy grosze dodać... Ten "filozof" liczy głosy dzisiaj, później powie, że wybory z fałszywano....

Gość

Duża część pijanych kierujących wpada przez własną głupotę. A to prędkość przekroczą, a to na czerwonym przejadą, jadą bez świateł itp. Nigdy tego nie zrozumiem. Ja gdybym miał wątpliwości czy jestem trzeźwy to jechałbym przepisową 50, tak by nie mieli się o co doczepić ;)

Gość

To już chyba kolejne zdarzenie tego rodzaju, w naszym regionie z udziałem Ukraińców. Mam nadzieję, że skończy się deportacją i zakazem wjazdu do Polski.

Gość

Co wy chcecie od Ukraińców, przecież oni promile we krwi mają od kołyski.