28° Wtorek
19 Czerwca

Śr

Archiwum

Poszukiwana listem gończym zatrzymana

30-letnia mieszkanka Pruszkowa poszukiwana przez sąd na podstawie listu gończego trafiła w ręce policjantów. Usłyszała aż sześć zarzutów kradzieży.

Kobieta „wpadła” podczas policyjnej interwencji. Zgodnie z dyspozycją sądu trafiła do jednostki penitencjarnej. Jednak wcześniej usłyszała zarzuty kradzieży mienia, do których doszło na terenie powiatu pruszkowskiego. 

– Policjanci na podstawie poczynionych ustaleń i zabezpieczonych dowodów wykazali, że 30-latka w okresie od sierpnia 2016 roku do lutego tego roku na terenie Pruszkowa, Piastowa, Nowej Wsi i Raszyna dopuściła się łącznie sześciu kradzieży. Działała wykorzystując otwarte drzwi do mieszkań oraz nieuwagę osób przebywających na targowiskach. Jej łupem padły głównie torebki, portfele, pieniądze i biżuteria – czytamy na stronie pruszkowskiej policji.

Kobieta przyznała się do zarzutów, po przesłuchaniu trafiła do zakładu karnego. Za dokonane przestępstwa grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

kierownik

Z tego, co mi wiadomo, kobieta nie "wpadła" podczas policyjnej interwencji, tylko pewien poszkodowany zauważył ją (widział ją wcześniej na nagraniu) i wezwał policję. Policja ponoć nie zgłosiła się po żadne nagrania pomimo posiadania informacji o istnieniu takowych, kamer w okolicy poszkodowanego było kilka. Poszkodowani sami musieli je zdobyć i dostarczyć. Gdyby nie duże zaangażowanie poszkodowanych dalej byśmy tylko czytali o kradzieżach... Czy tylko ja mam wrażenie, że coś w tym wszystkim działa nieprawidłowo?

4xg

Od razu ją zamknęli, bez sądu?

Sprawiedliwy

Jeśli mam do wyboru paść jej ofiarą, a zapłacić w podatku, aby ją zamknęli to jednak wybieram to drugie. Niech się szkoli, może coś jeszcze z niej będzie. Praca jest tylko chęci jej brak.

pio

Tam sobie przez 5 lat skończy szkole może zacznie studia z nudów. . A ty szaraku będziesz tyrać żeby michę miała za darmo

Piotruś Pan

I co z tego,że zatrzymana jak ul. SUŁKOWSKIEGO nie zrobiona

Sprawiedliwy

W końcu, bardzo dobrze. Trzeba zamykać patologię i ją resocjalizować. Najlepiej w jak najostrzejszych warunkach. Tym bardziej, że to recydywistka.

Gość.

LOL