30° Czwartek
21 Czerwca

Pią

Sob

NieCzytelnik

Poszukiwani świadkowie wypadku w Kaniach

15 sierpnia w Kaniach doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów śmierć poniósł 35-letni kierowca.

Przypomnijmy. Zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 719 nieopodal Pruszkowa. BMW jadące od Grodziska Mazowieckiego zjechało na przeciwległy pas ruchu i czołowo uderzyło w prawidłowo jadące inne BMW. Niestety na miejscu zginął 35-latek kierujący ostatnim z wymienionych pojazdów. Informowaliśmy o tym tutaj.

Świadków tego zdarzenia poszukuje żona tragicznie zmarłego mężczyzny. O kontakt prosi poprzez Facebooka:

 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

czy wszyscy ,którzy osądzili tego chłopaka ,który żyje ,dlatego że przeżył, posiadaja jakieś wykształcenie prawnicze ? dla Was ciekawiej by było jakby też zginął ? jego rodzina cieszy sie ,że żyje ,że nie został kaleką . Oczywiście bardzo współczują rodzinie zmarłego ,ale czasu nie da sie cofnąc . Autor tego artykulu też się chyba troche zagalopował w swojej ocenie , mozna było inaczej sformułować kilka słów , ale cóż -media ... , choć w sprawie jeszcze nic nie wiadomo, nie wiadomo kto zjechał i jak to było

Gość

Gdzie odbędzie się pogrzeb i kiedy {*}?

Gość

Monitoring ze szkółki lub Loreala ktoś przeglądał

Gość

Dokladnie

Gość

@ Gość 2017.08.19 19:52 Widzę że kolega mądrzejszy od telewizora, jeśli żona której zabito męża prosi o kontakt świadków tragedii tzn. że ma w tym jakiś cel i nie koniecznie musisz to rozumieć.

Gość

Jak chce to niech szuka ! Widocznie ma swoje powody.

Gość

Pytanie jest dlaczego zjechał? Czy przez brawurę czy z innego powodu? bo to może mieć wpływ na wiele innych spraw oraz na zarzut dla sprawcy...

Głos

Widocznie coś zaczynają kombinować, zmarły w tej tragedii niestety już nie może się bronić...Ja próbował bym wypytać u ochrony Loreala,choć pewno rodzina już to zrobiła.

Gość

Po co tu szukać świadków ? Policja podała że sprawca zjechał na przeciwległy pas ruchu i spowodował wypadek.