18° Wtorek
24 Kwietnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Facebook

Poszukiwania Tomasza trwają

Policjanci wciąż szukają Tomasza Kłóska. 23-latek 6 czerwca wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Rodzina i przyjaciele proszą o pomoc w odnalezieniu Tomasza.

Prośba o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny pojawiła się kilka dni temu na portalu Facebook. Apel w tej sprawie umieściła siostra zaginionego 23-latka. – Zaginął mój brat Tomasz Kłósek. Wzrost: 183 cm. Wysoki, wysportowany, brązowe oczy, ciemne włosy. Ostatni kontakt 06 czerwca popołudniu. Mieszka w Warszawa-Ursus/ Piastów. Porusza się srebrnym Volksvagenem Passatem – czytamy we wpisie Eweliny.

Podobny apel pojawił się kilka dni później na stronie komendy policji. Mężczyzna zaginął prawie tydzień temu. – Poszukiwania nadal trwają. Mężczyzna jeszcze się nie odnalazł – poinformowali nas policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Tomasza lub posiadają jakiekolwiek informacje na jego temat proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Rejonową Policji Warszawa III, ul. Opaczewska 8, telefon 22 603 93 50 lub pod bezpłatne nr tel. 997 i 112.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Karol

Współczuję. Jednocześnie trudno mi to przyjąć jak kruche jest życie. Chłopak okaz zdrowia.

Gość

Właśnie Na Facebooku widziałam wpis siostry poszukiwanego, że niestety nie żyje

Gość

Niestety chłopak nie żyje :(

Gość

Dziękuję wszystkim za ogromną pomoc w poszukiwaniu mojego brata ale proszę przerwać akcję ponieważ nie żyje. Proszę tylko prześlijcie dalej.

Gość

Tomasz nie zyje- informacja potwierdzona przez siostrę Tomka.

Bonna

Czy jest szansa namierzc telefon tego pana Tomasza. Przeciez mozna chyba to zrobic? Szczerze zycze aby ten mlody czlowiek odnalazl sie caly i zdrowy.