18° Wtorek
24 Kwietnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Anna Sołtysiak

Potrącenie kobiety na Waryńskiego

Około godz. 15.00 na ulicy Waryńskiego w Pruszkowie doszło do potrącenia pieszej przez samochód osobowy. Kobietę przewieziono do szpitala w Grodzisku Mazowieckim.

Co dokładnie stało się na miejscu? – Mężczyzna wyjeżdzał z bramy elektrowni i prawdopodobnie nie zauważył kobiety która przechodziła chodnikiem. Kierowca jest trzeźwy. Piesza po badaniu została zabrana przez pogotowie – mówi nam st. asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

W jakim stanie jest poszkodowana? – Kobieta w stanie ogólnym średnim, z urazem biodra została przewieziona do szpitala w Grodzisku – mówi Wojciech Diadia, szef pruszkowskiej bazy pogotowia ratunkowego Falck Medycyna.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Jeżeli mówimy o bezpieczeństwie pieszych to warto udać się na ul. Grafitową (dawna Przemysłowa) w Pruszkowie. Przy nowym budynku wchodzącym w skład Osiedla Grafitowego jest parking na kilka samochodów. Jednakże wbrew logice nie wygląda to tak: jezdnia - parking - chodnik, tylko tak: jezdnia - parking - chodnik. Parkujące samochody zastawiają część chodnika a potrącenie w tym miejscu jest kwestią czasu.

Gość

Następny slepy puszkoman