°


Czytelniczka

Potrącił pieszego na pasach

W Pruszkowie kierowca opla potrącił pieszego, który w wyniku odniesionych obrażeń został przewieziony do szpitala.

Informację o zdarzeniu przekazała nam czytelniczka. – Skrzyżowanie ul. Partyzantów/Al. Jerozolimskie. Drugi wypadek w ciągu trzech dni. Czy to nowo oddane skrzyżowanie jest bezpieczne? – napisała Paula.

Na miejscu pojawiły się służby ratownicze. – Zdarzenie miało miejsce około 17.00. 52-letni kierujący oplem z ul. Partyzantów skręcał w kierunku Pruszkowa. Na pasach potrącił 19-latka, który trafił do szpitala. W chwili zdarzenia kierowca był trzeźwy. Sprawa będzie wyjaśniana – podaje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

W związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi w postaci opadów deszczu kierowcy powinni zachowywać szczególną ostrożność. Policja apeluje o rozważną jazdę.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 17

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Sedan na grodziskich

Ktoś wie co z chłopakiem ?

Głos

W Pruszkowie to jak w filmie Bareji-'Co mi zrobisz jak mnie złapiesz' gdy milicjant do potrąconego na przejściu człowieka- No co tak obywatelu siedzicie ,wilka chcecie dostać? Ręce opadają panie jak się porównuje stopień rozwoju np.Grodziska Maz. do Pruszkowa...Cyrk!

Gośćolo

Końskie mordy niech już nie jęczą. Japa w kubeł i bulgotać.

Gość

Jestem dumną mamą, chłopaka który się zatrzymał i udzielił pierwszej pomocy. Brawo dla naszej młodzieży. Dla poszkodowanego młodzieńca życzę dużo zdrowia

Gość

Tak ciezko połączyć parę faktów i dojść do tego że pieszy miał zielone światło i jest bez winy? Po co w ogóle się odzywasz pajacu.

ttt

Na Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej debile zap...ierdalają pod prąd pasem do kierunku przeciwnego omijając korek w kierunku Wojska Polskiego i nie zważają, że na pasach zza stojacych w korku aut wychodzą piesi. Dziś rano nie dużo brakowało do tragedii

Gość

Na tym skrzyzowaniu, jezeli kierowca skreca w kierunku Pruszkowa, pieszy ma zielone światło. Chlopak ma 19 lat. Więc nie wal głupa pomiocie, tylko wysil ten pusty łeb i połącz te proste fakty, może samemu dojdziesz do tego, że pieszy byl bez winy. Jeśli nie to dzwonię, by robili Ci miejsce u psychiatry. Nie pozdrawiam.

Gość123

Chłopak przechodził na zielonym. To jest bardzo częsta sytuacja na tym skrzyżowaniu. Kierowcy jadący Partyzantów od strony szpitala wymuszają pierwszeństwo na ludziach na tym przejściu. Przychodząc na zielonym jezdnię al. Jerozolimskich w kierunku Pruszkowa trzeba się rozglądać na wszystkie strony . Dodatkowo ze wzglądu na remont skrzyżowania przy Zniczu teraz też osoby jadące z drugiej strony (Partyzantów od kościoła) też dokładają swoje. Pośpiech i brak wyobraźni.

Tworki123

Do Sedan na grodziskich. Twoja apteczka jest do odebrania. Daj jakiś kontakt. Nie była już potrzeba bo przyjechało pogotowie. Super postawa. Dzięki za pomoc. Więcej TAKICH osób!!.

Gość

Nigdzie nie napisano że było zielone światło.

Ja

W newsie nigdzie nie jest napisane że pieszy przechodził na zielonym więc co się pienisz kudlu!?

Sedan na grodziskich

Przejeżdżałem obok wypadku chłopak głowę miał cała rozwalona (we krwi) zawróciłem i z dobrego serca zostawiłem cała apteczkę z samochodu Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze

Gość

Może napiszcie gdzie kierowcy chcieli przejechać was na światłach. Ja miałem w sierpniu przypadek na zielonym świetle przy mc donalds. Kierowca jechał wolno bo skręcał w lewo. Ja też szedłem spokojnie i przed wysepką na środku drogi chciał mi po nogach przejechać.

Gość

Chyba coś cię boli farfoclu. Pieszy przechodzil na zielonym, co to za pytanie w ogóle...

Ja

A pieszy był trzeźwy??

Gość

To w jakiej miejscowości był kierujący, że skręcał w kierunku Pruszkowa?

Gość13

Niestety kilkadziesiąt metrów dalej kolejne skrzyżowanie, na którym lada dzień dojdzie do tragedii... skrzyżowanie Partyzantów / Wysoka . Kłania się zapoznanie z przepisami ruchu drogowego dla większości kierowców jadących od szpitala do świateł... Pogódźcie się z tym, że musicie ustąpić pierwszeństwa.