27° Niedziela
22 Lipca

Pon

Wt

ŚrCzytelnik

Poważny wypadek w Milanówku

Uwaga, kierowcy! Około godz. 16.00 na skrzyżowaniu przy markecie Tesco w Milanówku doszło do wypadku. Ruch na trasie 719 odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Informacje i zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. Co dokładnie się stało? – Około godz. 16.00 ulicą Królewską w stronę Grodziska jechała karetka pogotowia na sygnale. Pojazd wjechał na skrzyżowanie z ul. Piłsudskiego na czerwonym świetle. Od strony marketu Tesco na zielonym świetle jechał ford explorer. Doszło do zderzenia obu pojazdów. W jego wyniku kierowcy zostali przewiezieni do szpitala. Do szpitala w stanie ciężkim trafiła też sanitariuszka – mówi Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.


Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Żadna karetka pogotowia tylko prywatna firma transportowa. Pogotowie nie jeździ tyle na sygnale co ta firma . Może w końcu weźmie się za tą firmę jakaś służba i skontroluje zasadność używania sygnałów !!!!!!!

Ted

Wina kierowcy karetki. Miał prawo jazdy od 11 miesięcy !!! Do Grodziska wracał na pusto a sygnały włączył bo mu się spieszyło .....

Gość

Karetka jechała na kogutach ale bez sygnałów dźwiękowych

Gość

Od lat, w Pogotowiu Ratunkowym nie jeżdżą sanitariusze... Ratownik Medyczny lub Pielęgniarka systemu, to wysoko wykwalifokowani w ratowaniu życia ludzie, po studiach i wielu kursach... Mam nadzieję, że wszyscy wyjdą z tego cało.

Gość

A tak z czystej ciekawości kto w tym momencie zawinił?

Gość

Niestety wina karetki ponieważ pomimo jazdy na sygnale, musi ustąpić i upewnić się, że nikt nie wjeżdża na skrzyżowanie. Ale to też świadczy jak beznadziejnie jeżdżą ludzie. Jak można władować się pod karetkę!