27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


Archiwum

Pożar budynku przy Brzezińskiego

Na ul. Brzezińskiego w Pruszkowie doszło do pożaru budynku jednorodzinnego. Strażakom szybko udało się powstrzymać ogień.

W czwartkowy poranek w kierunku ul. Brzezińskiego zmierzały wozy straży pożarnej. – Po dotarciu na miejsce ustalono, że doszło do zaprószenia ognia. Źródło pożaru wystąpiło w ścianie budynku jednorodzinnego prowadzącej do kominka. Sytuacja została szybko opanowana. Można powiedzieć, że pożar ugasiliśmy w zarodku – przedstawia st. kpt. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Jak poinformowała straż, domownikom nic się nie stało. 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Z tym spalaniem śmieci w piecach i kuchniach w domkach jednorodzinnych to niestety prawda. I nie chodzi tu o to kto skąd pochodzi i ile ma pieniędzy, tylko o to że takie zachowania mają miejsce w Pruszkowie i całym regionie. Wystarczy przejść się lub przejechać rowerem po ulicach gdzie stoją domy jednorodzinne i od razy można takich mieszkańców zlokalizować po smrodzie i ciemnym dymie z komina. Duże pole do działania dla straży miejskiej. Niestety podejmują interwencje rzadko i zainteresowania z ich strony tym tematem nie widać.

Gość

Tam na blokach to mieszka wieś która niewiadomo skąd przyjechała wracać do mamusi i tatusia A nie pola sprzedajecie i pchacie się do miasta

Lokals

GośćOlo - no to ja zgłaszam się na ochotnika, chętnie sprawdzę czy tak mi w ryj dasz. Specjalnie dla ciebie mogę przeprowadzić pokazowe spalenie śmieci dowolnego asortymentu i w dowolnie wybranym miejscu. To co, jesteś kozak i podejmujesz rękawice czy jednak rurka zmiękła?

Gość

Za biedote i patologię mieszkakącą w blokach i wypisującą głupoty, śmieciami w kotłowniach palą inni....

Gość J23

GościuOlo!!!Sam chyba jesteś tą /BIEDOTĄ/i sam palisz śmieciami. MORAŁ JEST TYLKO JEDEN -KAŻDY SĄDZI WEDŁUG SIEBIE. !!!!!!!!!!!!!!!.

Gość

Do Gośćolo Kup im węgiel

Gośćolo

Zwracam się z uprzejmą prośbą do biedoty mieszkajacej w domkach jednorodzinnych. Nie palcie bidoki smieciami bo jak któregoś dnia zobaczę to w ryj dać mogę dać.