27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


Reporter WPR

Pożar pustostanu w Milanówku

Na ul. Krótkiej w Milanówku doszło do pożaru pustostanu. Strażakom szybko udało się opanować ogień.

W pustostanach często przebywają osoby bezdomne, jednak w tym wypadku w budynku nikogo nie było. – Zgłoszenie o pożarze w pustostanie na ul. Krótkiej, róg Królewskiej, w Milanówku otrzymaliśmy o 19.04. Palił się budynek o wymiarach 10x10 metrów. Ogień pojawił się na poddaszu, jednak szybko udało się opanować zagrożenie. Wewnątrz budynku nie było żadnej osoby – podaje bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Strażacy zapowiadają, że dokładnie sprawdzą budynek. – Obecnie trwają prace rozbiórkowe. Chcemy dotrzeć do wszystkich źródeł ognia, aby je zneutralizować – mówi nam bryg. Tryniszewski.

To kolejna w dniu dzisiejszym interwencja strażaków w Milanówku. – Po 15 doszło do pożaru budynku gospodarczego przy ul. Długiej. Nikt nie ucierpiał – tłumaczy rzecznik grodziskiej straży pożarnej.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Przy Długiej, przy Krótkiej..... zapomnieli o średniej :)

Gośćagulec

Jeden pozar przy ul Dlugiej, drugi przy Krotkiej, zmowili sie czy co????