19° Sobota
22 Września


czytelnik Artur

Pożar samochodu węźle Konotopa. Wypadek na 3 Maja.

Trudne popołudnie dla kierowców. Z powodu pożaru auta zakorkowana jest trasa Południowa Obwodnica Warszawy. Do wypadku doszło również na ul. 3 Maja w Pruszkowie.

O utrudnieniach na ekspresówce poinformował nas Artur, który podesłał do nas zdjęcie gigantycznego korka. – Na węźle Konotopa płonie samochód. Strażacy gaszą auto, ale zablokowane są dwa pasy w kierunku Bemowa – poinformowała nas podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Do kolejnego zdarzenia doszło w Pruszkowie na drodze wojewódzkiej nr 718. – Koło kościoła na Żbikowie był wypadek. Samochód uderzył w motocyklistę – napisał do nas jeden z czytelników.

Policjanci potwierdzają informacje o tym zdarzeniu. – Do wypadku doszło około godz. 16.30. Motocyklista jechał z autostrady w kierunku centrum. Uderzył w niego samochód wyjeżdżający w kierunku Pruszkowa z ul. 3 Maja i uderzył w prawidłowo jadącego motocyklistę. Poszkodowany trafił do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi – dodaje podkom. Kańka.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Też mam Skodę WZ

Skoda na WZ i wszystko jasne :)

Gość10

Ludzie dajcie sobie spokoj z tymi motorami!!! Totalny kretynizm

Gość

Oby motocyklista przeżył

Gość

Ciekawe z jaką prędkością jechał motorem.

Gość

O pacjent z teamu moto mielonki już się odezwał

Gość

Frajer z puszki pewnie smar fonem się bawił trzymaj się chłopie z motocykla