27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


SD

Pożar w halach przy Parzniewskiej

W jednej z hal magazynowych przy ul. Parzniewskej w Pruszkowie wybuchł pożar. – Sytuacja jest już opanowana – podkreślają strażacy.

– Pali się hala Euro RTV AGD na Parzniewskiej. Jest masa straży pożarnej – napisała do nas Katarzyna. – Pożar na ulicy Parzniewska 18 przyjechały 3 jednostki straży. Dym wydobywa się z hali firmy euro agd – napisał kolejny czytelnik.

Okazuje się, że sytuacja jest już opanowana. Pracownicy hali zostali ewakuowani. – Pożar został już opanowany. Na szczęście szybko zadziałały systemy przeciwpożarowe-tryskacze i instalacja oddymiająca. Na miejscu jest pięć zastępów straży pożarnej – poinformował nas st. kpt. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie. – Ewakuacja została przeprowadzona przed naszym przyjazdem. Sprawdzamy jeszcze wnętrze budynku – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Paweł K ska Zigfried

Te pracownik wpadnij później do mnie

Pracownik ARTV

gucio prawda było 5 jednostek straży zapaliły się Lady