°


AZ

Pożegnali pruszkowską ślizgawkę

Odliczamy już dni do nadejścia astronomicznej wiosny. Mieszkańcy Pruszkowa mieli już okazję do pożegnania zimy i to w nietypowym stylu, bo na lodowisku.

Gry, zabawy, łyżwiarskie pokazy, animacje – te i inne atrakcje czekały na mieszkańców Pruszkowa, który odwiedzili dziś pruszkowskie lodowisko działające przy Szkole Podstawowej nr 2. Impreza została zorganizowana z okazji zamknięcia sezonu i samej ślizgawki, a tym samym pożegnania zimy. 

Na imprezie byli obecni również pruszkowscy włodarze. – Wszystko co ma swój początek , również ma swój koniec. Zbliża się wiosna i najwyższy czas zakończyć sezon łyżwiarski na lodowisku. W przyszłym roku mamy zamiar otworzyć w ty miejscu lodowisko, ale o nieco większych parametrach. Obiecuję, że w przyszłym roku będzie można skorzystać z tego typu rekreacji. Sezon lodowiskowy uważam za zamknięty – powiedział Jan Starzyński, prezydent Pruszkowa.

W trakcie ciepłych miesięcy mieszkańcy będą mogli korzystać z innych atrakcji, m.in. z Pruszkowskiego Roweru Miejskiego. 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 15

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Nie było lodowiska źle Jest lodowisko też źle Mówią co niektórzy że lód kiepski był, ale jeżeli to prawda to jakoś nikt redakcji WPR nie poinformował o takim fakcie. A frekwencja dopisywała i jakoś nikt nogi sobie nie złamał. Po co ten hejt:(

Mieszkaniec

~Głos - PiSowski troll najchętniej widział by jako prezydenta jakiegoś następnego spadochroniarza z Wołomina Pisowskiego pomazańca namaszczonego przez prezesa. Aż piszczą żeby i Pruszków dołączyć do "dojnej zdobyczy" i przyznawać "za wierność" nagrody z naszych wspólnych pieniędzy. A Niedoczekanie Wasze !!!! . Żaden partyjniak jakiejkolwiek maści nie wygra w tym mieście. Możecie sobie pluć i wypisywać swoje "niedasie" pod każdym artykułem. Ale jeno "niedasie" jest prawdziwe. NIE DA SIĘ upartyjnić tego miasta !!!!

Gość

@gosc 12:44 - nie kazdy ma i chce korzystac z fejsa. Zalosne ze do niektorych to nie dociera. Czemu nie przedstawiles sie w poscie? Boisz sie, ze ktos pozna twoja tozsamosc? Zalosne

Głos

Najzabawniejsze a zarazem żałosne jest myślenie że w ponad 60cio tysięcznym mieście każdy ma kochać obecne rządy,a spróbuj mieć wlasne zdanie! zaraz wyzwiemy cię,najlepiej od razu od pisiorów! No i ten Facebook...wiadomo że KAŻDY też oczywiście musi mieć tam konto! Oto prawdziwa nowoczesność, demokracja i wolność wypowiedzi,która oczywiście jest ale tylko gdy myślisz tak jak wszyscy!

Gość

Najzabawniejsze jest to, że pod tym artykułem tutaj jak zwykle fala pomyj wylewanych na Starzyńskiego. A pod tym samym artykułem na fejsbuku zero komentarzy. Czemu tam nie hejtujecie? Boicie się że ktoś pozna waszą tożsamość? ;) Żałosne.

Gość

Do tych co tak opluwają obecną władzę w Pruszkowie i nie mogą doczekać się już koryta. Zrobicie to co z Polską.

Głos

Co za prorocze słowa..."Wszystko co ma swój początek ma też i koniec,zbliża się wiosna..." więc zrób pan w końcu coś dla Pruszkowa i przekaż prezydenturę młodszemu,reprezentatywnemu,bardziej zaradnemu człowiekowi.Nie męcz już swoją osobą Pruszkowa i jego mieszkańców,przez 20 lat tak się pan narobiłeś że Pruszków jeszcze dłuuuugo będzie wspominał te 'rządy'...Dobrze że wprowadzona została dwu kadencyjność ,zmniejszy to patologie jaka powstawała w miasteczkach takich jak ten biedny Pruszków ,w których miejscowi aparatczykowie rządzili w myśl starej zasady że 'władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy!'

Gość

Jak za komuny. Jak włodarze przyjezdzaja to lodowisko mozna przygotować. Szkoda że inne dni nie dało się tego wykonać. Pozdrawiam osoby decydujące za wybór operatora lodowiska

Gość

Prawdziwie porywające wydarzenie... naprawdę godne odnotowania.

Gość

Idą wybory. Chleb i Igrzyska. Teraz urządzą imprezę nawet jak załatają dziurę. Ciekawe kto zarobił na tym zamknięciu lodowiska?

och

no boki zrywac...."W trakcie ciepłych miesięcy mieszkańcy będą mogli korzystać z innych atrakcji, m.in. z Pruszkowskiego Roweru Miejskiego". Jesli "komunikacja zastepcza" w postaci roweru miejskiego ma byc atrakcja w tym miescie, to jak wymiekam.

Gość

okazję do pożegnania wiosny - jeszcze nie przyszła a już ją żegnamy

Gość

No i dobrze, w końcu mieszkańcy bloków obok będą mieli gdzie parkować

starosta

Bylem tam. Smieszne to. Kilka osob przypadkowo przybylych lub te dzieci ktore zwykly przychodzic na lodowisko. Oraz dj sniezynki lyzwiarka figurowa i prezydenci! Ktorzy tradycyjnue robia w pruszkowie sztuczny tlok. Dowiedzialem sie ze lyzwy moge zamienic na rower. Ale ja kurcze nie chce na rowerze Chce caly rok na lyzwach! Po pol godzinie - chodz synu do domu. Nic tu po nas. I poszlismy.

Gość

A w listopadzie pożegnamy te władze :-)