19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
Pixabay

Przed nami Festiwal Baniek Mydlanych!

9 czerwca Festiwal Baniek Mydlanych zawita do Żyrardowa. Szykuje się świetna zabawa, będzie czekać na Was ogrom pozytywnej energii i jeszcze więcej baniek mydlanych.

Uczestnicy imprezy będą mieli okazję zobaczyć przepiękne momenty – tysiące baniek mydlanych w powietrzu! Dla dzieci, młodzieży i rodziców przygotowane zostaną specjalne strefy. Jak zapowiadają organizatorzy szykuje się doskonała zabawa dla wszystkich, bez wyjatków.

 

– Pamiętajcie, im więcej ludzi tym lepszy klimat, który Wy będziecie tworzyć dlatego zapraszajcie swoich znajomych i pomóżcie nam dotrzeć do wszystkich! Festiwal Baniek Mydlanych jest dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Nie może Was tam zabraknąć – zachęcają organizatorzy.

 

Uczestnicy mogą być pewni, że nie zabraknie darmowego płynu do wytwarzania baniek. Atrakcje jakie będą na Was czekać to m.in.: zmykanie w bańce, dymiące kolorowe bańki, bańkowa ikra, ogromne bańki, multibańki, konkursy z nagrodami, dmuchańce, tysiące małych baniek, akcesoria do puszczania baniek, kolorową watę cukrową.


9 czerwca, start o 15.00. Miejsce to Aqua Żyrardów.

Wstęp bezpłatny!


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Aż do Żyrardowa nas wysyłacie? Nie za dużo tych artykułów sponsorowanych i innej kryptoreklamy.