30° Czwartek
21 Czerwca

Pią

Sob

Niearturtusinski-podkowa.pl

Przed szkołą w Podkowie pojawiła się wiata rowerowa

Czasami małe rzeczy sprawiają, że nasze życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Przed podkowiańską szkołą postawiono wiatę dla rowerów, dzięki czemu uczniowie zyskali komfortowe miejsce do pozostawienia swoich jednośladów.

Wiata została zainstalowana na terenie Zespołu Szkół w Podkowie Leśnej, to jedno z zadań zgłoszonych i później wybrany do realizacji w ramach budżetu partycypacyjnego 2017. Jest to zadaszone miejsce do pozostawiania rowerów, dzięki któremu np. podczas deszczu sprzęt nie zmoknie. Mieści się pod nią 60 jednośladów, w systemie obustronnego ustawienia. 

– Udało się zdążyć z jej postawieniem przed rozpoczęciem roku szkolnego. Z zadaszeniem z poliwęglanu i profilami aluminiowymi na konstrukcji stalowej malowanej proszkowo – poinformował na swoim blogu Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej. – Przyjeżdżajcie na rowerach – zachęca.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

daleko za cywilizacja jestesmy

Gość

Zamiast stojaków na rowery pod wiatą rzucają się w oczy ozdobne kolorystycznie upośledzone herby. Herbem Podkowy Leśnej jest biała podkowa, w której wpisany jest świerk zielony na czerwonej tarczy herbowej. Dla szacunku dla herbu należałoby to poprawić.

jaaga

Taka wiata to powinna być jako standard przy każdej szkole, urzędzie i stacje kolejowe + ścieżki rowerowe.

Gość

Żaden wyczyn, powinno już dawno to być