°


Wizualizacja

Przy ul. Orzeszkowej pojawi się miejski szalet

W wielu miastach coraz więcej powstaje toalet publicznych. Ta, która ma powstać w Grodzisku Mazowieckim też nie będzie tu pierwszą. Gmina ogłosiła przetarg na dostawę i montaż miejskiego szaletu przy ul. Orzeszkowej.

Budowa toalety to część dokumentacji projektowej dotyczącej przebudowy ul. Orzeszkowej. Sam budynek zostanie posadowiony na terenie istniejącego parkingu (działka nr 13/14 obręb 32). W zakres prac wchodzi dostawa i montaż wraz z wykonaniem fundamentu, przyłączy wody i kanalizacji sanitarnej, odbudową nawierzchni drogowych i doprowadzeniem terenu do stanu pierwotnego.

Jakie będą parametry toalety? Drzwi wejściowe aluminiowe o szerokości 90 cm, przestrzeń manewrowa dla wózka inwalidzkiego o średnicy 1,5 m, poręcze dla osób niepełnosprawnych, model budynku zaprojektowany w kształcie prostokąta, elewacja z płytek granitowych. Całość będzie podobna do istniejącego szaletu miejskiego na Stawach Walczewskiego.

Termin wykonania zamówienia to maksymalnie połowa września tego roku.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

@baird Obowiązkowo biskup musi poświęcić!

Gość

To okręg radnego Dziekańskiego więc będzie miał się czym chwalić. Może skomponuje na tą okazję muzykę na otwarcie tej inwestycji. Może czas na operę o KIBLU, jeszcze żaden kompozytor nie napisał opery o KIBLU, więc będzie sława na cały świat.

baird

To ci dopiero inwestycja, ha ha. A co tam mieli robić, ile bilbordów nastawiali, mydlili oczy ławkami kwietnikami parkingiem ogrodzonym kosciołem a co powstanie - kibel. Ciekawe czy pani Wróbleska albo burmistrz będą na otwarciu.

do raszynianin

No nie wiem czy twoja Barcelona tak pięknie teraz wygląda skoro na pewno tam trafili tzw. uchodźcy. Oni do czystych nie należą.

Gośćbronioo

Dawac obwodnice

Gość

Termin nie realny - jest to mała architektura, czyli pozwolenie na budowę

Gość

Kibel zamiast OBWODNICY ? Stojącym w korkach to chyba pampersy powinni rozdawać w mieście przyszłości. Kiełbasa wyborcza - KIBELEK. Czy NAJwiększy otwieracz - Bur mistrz z PGR dokona otwarcia tej wielkopomnej inwestycji ? A może razem ze Starostą dokonają otwarcia, tak jak na haśle wyborczym - ZGODA BUDUJE - sławojkę.

raszynianin

tak jak na załączonym obrazku to wygląda Barcelona czy jakaś inna zachodnia aglomeracja, a u nas ....to autor popwinien domalować piach przy krawężnikach, a te małe słupki powinien lekko poprzewracać , i też pobrudzić .

Gość

Będą narkomani mieli gdzie wstrzykiwać.