27° Niedziela
22 Lipca

Pon

Wt

ŚrPixabay

Przygotowujemy Dodatek Zdrowie i Uroda!

23 lutego w Gazecie WPR i portalu WPR24.pl ukaże się Dodatek Zdrowie i Uroda. Znajdziecie w nim m.in. ciekawe artykuły, opinie, porady.

To ostatnio niezwykle popularna tematyka naszego życia. Zdrowie jest szerokim pojęciem i ściśle związanym z urodą. Bo któż nie chciałby być zdrowym, wiecznie pięknym i mieć nieskończoną energię? Warto o to zadbać!

Zadbaj o siebie i swoją rodzinę. W Dodatku Zdrowie znajdą się: ciekawe artykuły, wywiady ze specjalistami, ciekawostki, cenne wskazówki i porady. Jednym słowem – to wspaniała recepta, dzięki której każdy zyska niezbędną wiedzę na temat zdrowia. Dzięki niej każdy będzie mógł świadomie dbać o formę.

Trzeba przewietrzyć szafę. To nie lada wyzwanie! Jesteśmy po to, aby Wam pomóc. Postaramy się doradzić, co w tym sezonie jest modne i w co warto się ubrać. Doradzimy również jak zadbać o cerę i włosy po zimie oraz z jakich zabiegów warto skorzystać. A więc zaczynamy przygotowania do lata. Dodatek Zdrowie, Moda i Uroda to klucz do osiągnięcia zamierzonych efektów. Cenne porady, wskazówki, opinie – koniecznie musisz przeczytać!

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy przy tworzeniu Dodatku Zdrowie i Uroda. A oto Korzyści z zamieszczenia reklamy:
dotarcie do 30 tys. czytelników Gazety WPR
dotarcie do 100 tys. użytkowników portalu WPR24.pl
dotarcie do 30 tys. fanów na Facebooku i 2 tys. followersów na Instagramie
dotarcie do podróżujących składami WKD na linii Grodzisk-Warszawa

Grupa Wpr Media Sp. z o.o.
ul. Niecała 10/2
05-800 Pruszków
Tel/fax: +48 22 758 77 88
E-mail do biura reklamy: reklama@wprmedia.pl


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły