27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


KPP Pruszków

Przyspieszył kroku... i został zatrzymany

Nerwowe zachowanie zdradziło 24-letniego mieszkańca Piastowa. Policjanci patrolujący ulice miasta zwrócili uwagę na mężczyznę i wylegitymowali go. Okazało się, że w torbie ma marihuanę.

Wrześniowy deszczowy wieczór. Ludzie pędzą z pracy do domów, żeby się ogrzać i spędzić czas z bliskimi. Wśród nich 24-latek, którego reakcja na widok funkcjonariuszy patrolujących ulice Piastowa była nerwowa. Mężczyzna przyspieszył kroku i co chwilę oglądał się za siebie. Funkcjonariuszom zapaliła się „czerwona lampka”, postanowili wylegitymować 24-latka, a w jego torbie odkryli torebkę strunową z zawartością suszu roślinnego.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli towar. Badanie testerem wykazało, że to marihuana. 24-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał i poddał karze.

Z kolei w Pruszkowie w ręce policji wpadł 30-latek, który w zawiniątku z folii aluminiowej trzymał bryłki koloru beżowego. Badania wykazały, że to heroina. Mężczyzna przyznał się do winy.

Za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat pozbawienia wolności.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

obywatel Z.

przymykanie oka na rozpowszechnianie marychy w Piastowie przez władze miasta świadczy o tym, że czerpią z tego jakieś profity, a może i też jej używają patrząc jak bezstresowo wydają nasze publiczne pieniądze na dzielnicę budynków komunalnych gdzie zbyt tego świństwa będzie największy.

zażenowany

o tym, że ktoś dostał mandat za złe parkowanie też będziecie informować?

wietnamska mafia

zwolennicy marychy wprowadziliście ja do gimnazjów , ale co tam zlikwidowane będą gimnazja to przeniesie się do podstawówek i oto wam chodzi ćpuny

Gość

To teraz w państwie Prawa I Sprawiedliwości standardem jest przeszukanie przy legitymowaniu? Strach na ulicę wychodzić bo jeszcze przy okazji mogą wydymać.

Gość

przyznał się , i to bez tasera??

Głos

Marihuana medyczna w Polsce już legalna,ludzie nie kompromitujcie się takimi "akcjami" policji...Teraz ciekawa anegdotka,otóż kilka lat temu mojej żonie skradziono samochód.Po zeznaniach na policji,i przypomnieniu się po kilku miesiącach, pan policjant zapytał wprost; -Czy zgłaszali się do pani złodzieje z ofertą wykupu samochodu,albo może ma pani w rodzinie kogoś z "koneksjami"? Jeżeli tak to lepiej i szybciej będzie jak pani od nich ten samochód wykupi... Złapać dzieciaka z trawką ,spisać pijaczka...tym niestety zajmuje się i tym poprawia statystyki nasz policja,smutne to!

News roku

To groźni przestępcy ;) Serio, nawet nie trzeba pisać o takich rzeczach bo to zakrawa o groteskę. Każdy wie jak jest i z gandzią państwo polskie tylko przegrywa walkę.

Mutant Mass

Piastów tonie w Mefedronie!

TheGość

a przy wezwaniu do pana machającego siekierą policja zjawia się po 1h. Czuję się taki bezpieczny

Gośćjkm

Psychologia to podstawa działalności policji.