27° Środa
19 Września


Seweryn Dębiński

Przyszli aby pomóc Kacprowi

21 października w Szkole Podstawowej w Brwinowie zebrali się ludzie o dobrych sercach. Odbyła się tam charytatywna gala disco polo. Wszyscy przyszli specjalnie dla Kacpra, chłopca chorego na autyzm. Nie zabrakło rodzinnej atmosfery, muzyki, licytacji i innych atrakcji.

Kacper to mieszkaniec gminy Brwinów. Niestety chłopiec zmaga się z autyzmem. Potrzebne są fundusze na rehabilitację, wobec tego pojawił się pomysł aby zorganizować charytatywną galę disco polo. Na scenie zagościły znane zespoły, m.in.: Deep Dance, Cosmo, TheLovers, E-Maill, InVoX, Claudi, Isabella, M-Power, Eratox, Selfie. 

Podczas imprezy nie brakowało licytacji, a co najważniejsze, uczesnitcy okazywali swoją hojność. Różne przedmioty - m.in. koszulki, płycy cd, bilety na wydarzenia - osiągały trzycyfrowe sumy. 

W związku z tym wydarzeniem organizatorzy pozyskali pojazd, starego i poczciwego malucha, który trafił na aukcję internetową (sprawdź tutaj). Ta zakończyła się o godz. 21.00, a maluch osiągnął kwotę nieco ponad 3 tys. zł. 

Sprawdźcie sami jak było:
 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Szkoda czasu i chodzenia.na to wydarzenie.

Gość

Zamiast dać pieniądze na rehabilitacje wolą kupować radiowozy których i tak jest mnogo a gdzie karetki gdzie służba zdrowia tylko milicja i zamykanie komuna