-6° Niedziela
25 Lutego

Pon

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob
Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt

PSnRZ z dotacją na opiekę nad bezdomnymi zwierzętami

Podobnie jak latach ubiegłych i w tym roku Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt zdobyło dotację od władz Pruszkowa na prowadzenie Punktu Adopcyjnego.

Nie ważne czy to duży pies czy mały kundelek, radowy kocur czy poczciwy dachowiec – członkowie Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt zajmą się każdym zwierzakiem, który stracił dach nad głową. Im los bezdomnych zwierzaków nie jest obojętny, dlatego robią wszystko, by samotne psiaki i kociaki znalazły kochający dom. 

Od 2013 r. stowarzyszenie wspiera również miasto Pruszków. Podobnie jak w latach ubiegłych i tym razem PSnRZ otrzymało dotację na opiekę nad bezdomnymi psami i kotami. Kwota nie jest mała i pozwoli pomóc wielu zwierzakom. Stowarzyszenie otrzymało do tej pory przeszło 545 tys. zł. 

PSnRZ przy ul. Południowej prowadzi również Punt Adopcyjny. Punkt został wyposażony w budy i wybiegi dla psów oraz pawilon gospodarczy dla opiekunów zwierząt. Do punktu trafiają zwierzaki, które czekają na przekazanie właścicielom lub przewiezienie do schroniska. Miasto pokrywa również koszty bieżącego funkcjonowania obiektu. PSnRZ współpracuje również w działającym w straży miejskiej EKO Patrolem oraz wydziałem ochrony środowiska.

– Serdecznie zapraszamy Państwa do pomocy w punkcie adopcyjnym przy ul. Południowej w charakterze wolontariuszy. Potrzeby są ogromne a członkowie stowarzyszenia z radością przyjmą każdą pomoc. Zapraszamy również do bieżącego zapoznawania się oraz propagowania możliwości adopcji zwierząt przebywających na terenie punktu adopcyjnego – podkreśla pruszkowski magistrat.

Kontakt z Pruszkowskim Stowarzyszeniem Na Rzecz Zwierząt:
kontakt@psnrz.org.pl
www.psnrz.org.pl
730 462 122, 698 940 045 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Lisek

A co z lisami podchodzacymi pod domostwa? Czy ktoś coś wie co trzeba robić, gdzieś zgłaszać, ktoś te lisy wyłapuje? LIS=WŚCIEKLIZNA!!!

Ja

Pruszkowski stowarzyszenie powinno otrzymać najwieksza dotacje.Brawo dla nich.p

Rado

Super pomysl. Bravo!

JAMES

adasiu .....a koty to na ZOLIBORZU są przechowywane .....

Adas

A koty? Co z nimi?

Gość

kiedyś nazywaliście mnie "Krzyś" a teraz jestem HARRY ...... POZDRAWIAM !!!!!!!! jest mi dobrze....!!!!!